Polska

mytaxi w kolejnym polskim mieście! Przejazdy 30% taniej, a postoje przy dworcu PKP na wyłączność

Grzegorz Ułan
5

mytaxi coraz szybciej się rozwija w naszym kraju, to już trzeci debiut w tym roku. Po konurbacji śląskiej i Trójmieście przyszedł czas na stolicę Dolnego Śląska, czyli Wrocław.

mytaxi w związku z debiutem we Wrocławiu nawiązało ścisłą współpracę z korporacją taxi Mini Taxi, z którą od 12 października będzie obsługiwać na wyłączność postoje taxi pod dworcem PKP Wrocław Główny, czyli chyba najbardziej atrakcyjne w mieście dla taksówkarzy.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce:

Wraz z Mini Taxi wypracowaliśmy model współpracy odpowiadający obu stronom, dzięki czemu na ten moment już 100 kierowców we Wrocławiu realizuje zlecenia z mytaxi. Planujemy powiększyć tę liczbę dwukrotnie do końca roku. Partnerstwo polega na wymianie doświadczeń, bo nasze kompetencje uzupełniają się w różnych obszarach. Jesteśmy liderem pośród aplikacji do zamawiania taksówek oraz dynamicznie rozwijającą się w skali europejskiej firmą, co kierowcom Mini Taxi gwarantuje dodatkowe źródło zleceń i nowych pasażerów.

Grzegorz Pęzioł, prezes Mini Taxi:

Mini Taxi i mytaxi mają różne profile działalności i kanały obsługi zleceń: call center oraz aplikacja. Co za tym idzie, obie firmy mają odmienny profil pasażerów i szczyty zamówień. W połączeniu z mytaxi uda nam się stworzyć kierowcom warunki do efektywnej pracy, pozyskiwania zleceń z obu źródeł i ograniczy ich czas oczekiwania na postojach.

Podobnie jak w poprzednich nowych miastach, w których mytaxi się pojawiał, przygotowano promocję - klienci zamawiający kurs poprzez aplikację skorzystają z niego z 30% upustem. W poprzednich debiutach w Katowicach i Trójmieście było to 50%.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? Promocja działa poprzez opcję w aplikacji mobilnej „Płać przez Aplikację” i potrwa do 31 października. Aby z niej skorzystać należy:

  • pobrać bezpłatną aplikację mytaxi na iOS lub Android,
  • zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard, AMEX lub konto PayPal,
  • zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez Aplikację”.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu