Gry

Myślał indyk o weekendzie, dostał miejsce w pierwszym rzędzie!

Marcin M. Drews
Myślał indyk o weekendzie, dostał miejsce w pierwszym rzędzie!
3

Chcecie pomóc polskim twórcom gier? Jest okazja! Wielkimi krokami nadchodzi Poznań Game Arena, gdzie stanie bardzo prężna strefa dla tak zwanych indyków. 12 studiów developerskich wygrało udział w targach, ale może pojawić się ich i więcej. Wszystko zależy od kwoty, jaką zbiorą organizatorzy na łama...

Chcecie pomóc polskim twórcom gier? Jest okazja! Wielkimi krokami nadchodzi Poznań Game Arena, gdzie stanie bardzo prężna strefa dla tak zwanych indyków. 12 studiów developerskich wygrało udział w targach, ale może pojawić się ich i więcej. Wszystko zależy od kwoty, jaką zbiorą organizatorzy na łamach serwisu PolakPotrafi.pl.

Niezależni twórcy gier najpierw zmagali się z czasem, wysyłając swoje zgłoszenia do projektu. Pierwszych 12 ekip otrzymało przepustkę do kolejnego poziomu, a więc kreatywnej i niestandardowej walki o pieniądze. – Właśnie dziś rozpoczynamy bitwę o kasę, której celem jest wsparcie indyków – wyjaśnia Dariusz Wawrzyniak, wicedyrektor Poznań Game Arena. – Sumę 12 tysięcy zł chcemy zebrać z pomocą serwisu finansowania społecznościowego Polak Potrafi. Każda wydana złotówka to cenne wsparcie, które docenią zarówno sami twórcy, jak i my, ekipa PGA.

- Chcemy wspierać gamingowe talenty, dając im możliwość dotarcia z projektami do grona 50 tysięcy zwiedzających, wśród których spotkać można nie tylko graczy, ale również przedstawicieli mediów oraz reprezentantów dużych studiów developerskich – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.

Chcąc pomóc polskim indykom wystarczy tylko wejść tutaj i wesprzeć projekt, w który biorą udział Dark Workshop, BlackMoon Design, NowaHutaGames.com, Robot Gentleman, Dreamworld Engineers, Koshmaar Games, Nitreal Games, BestToiletGames, Sleepless Clinic, Enidust, Barok Engine, Quantized Bit. Poza satysfakcją z niesionej pomocy każdy dobroczyńca otrzyma dodatkowe bonusy. Twórcy gier przekażą kody do swoich gier, unikatowe tapety, zaoferują też osobiste spotkania z ekipami, a nawet możliwość zostania ich członkiem. Organizatorzy Poznań Game Arena dorzucą wejściówki na targi, koszulki i bonus w postaci niepowtarzalnego pojedynku na pady z dyrektorem projektu. Szczegółową rozpiskę wszystkich korzyści, jakie możecie osiągnąć, pomagając twórcom, znajdziecie na stronie projektu. Jest w czym wybierać!

Strefa Niezależnych Twórców Gier to projekt organizowany w ramach największych w Polsce Targów Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA, które trwać będą od 24 do 26 października 2014 r. W ubiegłym roku pojawiło się na PGA  41 200 zwiedzających, 400 akredytowanych przedstawicieli mediów oraz 59 wystawców, którzy udostępnili aż 360 stanowisk do gier. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Najświeższe informacje na temat PGA znaleźć można na stronie internetowej: www.gamearena.pl oraz profilu facebookowym facebook.com/PoznanGameArena.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu