Startups

MyDeal - jest ktoś jeszcze chętny do zakupów grupowych?

GM
Grzegorz Marczak
20

Kolejny kandydat do miana Polskiego Groupona, który dla przypomnienia jest obecny w Polsce dzięki zakupowi niemieckiego Citydeal, który działa także w naszym kraju. MyDeal.pl bo o ten serwis chodzi nie wyróżnia się niczym od swoich konkurentów. Niezrozumiałe jest dla mnie to, że serwisy tego typu ma...

Kolejny kandydat do miana Polskiego Groupona, który dla przypomnienia jest obecny w Polsce dzięki zakupowi niemieckiego Citydeal, który działa także w naszym kraju. MyDeal.pl bo o ten serwis chodzi nie wyróżnia się niczym od swoich konkurentów. Niezrozumiałe jest dla mnie to, że serwisy tego typu mają niemal identyczną budowę i grafikę nie mówiąc już o tym, że ich nazwy też zaczynają mi się mylić.

Rozumiem, że jest pewien schemat strony, który się sprawdza jeśli chodzi o efektywność klikania. Czy natomiast nie można w jakikolwiek sposób dodać do takiego serwisu cech które wyróżniałby go na tle innych?

Dobra ale nie marudzę już. W zakupach grupowych najważniejsza jest skuteczność handlowca w zdobywaniu praktycznie kilku nowych ofert w tygodniu. Do tej pory skutecznością na tym poziomie wykazuje się jedynie Citydeal i polski Gruper.pl.Czy MyDeal do nich dołączy? Życzę jak najlepiej ale obawiam się, że w przypadku tego biznesu łatwiej jest uruchomić stronę www niż zdobyć oferty. Krok pierwszy jest w stanie wykonać prawie każdy, z krokiem drugim są już problemy bo jest do niego potrzebny dobry zespół handlowców.

MyDeal wpada na moją listę obserwowanych serwisów z zakupami grupowymi. Jak będę wybierał się z rodzinką do restauracji to sprawdzę czy jest szansa na jakieś ciekawe zniżki (sushi w MyDeal wygląda na dość dobrą ofertę o ile oczywiście dojdzie do jej realizacji) :)

Jeśli szukasz informacji o innych serwisach oferujących zakupy grupowe w Polsce zapraszam do archiwum.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zakupy grupoweGroupon