Telekomy

Co powiecie na 14,99 zł miesięcznie za pełen no limit na rozmowy, wiadomości i 5 GB?

Grzegorz Ułan
Co powiecie na 14,99 zł miesięcznie za pełen no limit na rozmowy, wiadomości i 5 GB?
105

Kiedy wydawało się, że taniej być już nie może, pojawia się Multimedia i daje całkiem interesującą propozycję w ofercie telefonu komórkowego. Można powiedzieć, że już jest bardzo blisko do 10 zł za pełen no limit i znośną paczkę danych.

Od dłuższego czasu moim wyznacznikiem atrakcyjności ofert jest ta od nju mobile z rachunkiem i z nią porównuje sobie inne nowe pojawiające się u naszych telekomów. Patrząc na nową ofertę Multimedia Polska muszę powiedzieć, że jest już blisko, a bez uwzględnienia numeru dodatkowego jest już taniej.

Dotychczasowa oferta Mutimedia Polska

Zerknijmy najpierw na poprzednią ofertę Multimedia Polska, znalazła się ona w naszym lutowym zestawieniu ofert wirtualnych operatorów. Otóż dla nowych klientów były trzy plany taryfowe z pełnym no limit na rozmowy (komórka/stacjonarne) oraz wiadomości (SMS/MMS) i transferem danych 2 GB, 5 GB i 20 GB, odpowiednio za 29,99 zł, 39,99 zł i 49,99 zł. Drożyzna, taniej mieli tylko aktualni klienci Multimedia Polska, ale teraz to już bez znaczenia, bo zniesiono to rozróżnienie i wszyscy będą mieli taniej.

Nowa oferta Mutimedia Polska

W nowej ofercie pojawia się abonament za 14,99 zł, a w nim nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 5 GB transferu danych. Myślę, że to wystarczająca opcja dla sporej grupy użytkowników telefonów komórkowych.

Za 5 zł miesięcznie więcej transfer danych zwiększa się do 10 GB, kolejne 5 zł daje już 20 GB i to też nieźle wygląda na tle innych dostępnych ofert u naszych telekomów. Roaming w UE? Na takiej samej zasadzie, co w Plusie, czyli dostajemy paczkę danych uzależnioną od kwoty miesięcznych opłat, w nowej ofercie w dwóch pierwszych taryfach będzie to więc 1,30 GB, a w najdroższej 2 GB w miesiącu.

Sprawdź aktualną ofertę w NJU Mobile! Kliknij!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu