Office

Microsof Office 2021 trafi do użytkowników już w październiku!

Kamil Świtalski
Microsof Office 2021 trafi do użytkowników już w październiku!
2

Poznaliśmy datę premiery tegorocznego wydania pakietu Microsoft Office. MS Office 2021 trafi w ręce użytkowników już piątego października!

Pakiet Microsoft Office od lat pozostaje najważniejszym rozwiązaniem biurowym na całym świecie. I choć ostatnie lata przyniosły ogromną rewolucję w kwestii jego dystrybucji — jednorazowe licencje zastąpiła subskrypcja, to wciąż nie brakuje użytkowników którzy z różnych powodów wolą zapłacić raz, a dobrze. Takie wydanie pakietu MS Office trafia w dwóch wariantów: dla wszystkich, jak i specjalnie dla biznesu który z różnych powodów nie może korzystać z wersji abonamentowej (nazywane Long Term Servicing Channel (LTSC). Obie dostępne są na komputery z Windowsem oraz Maki. I właśnie gigant z Redmond ogłosił kiedy możemy spodziewać się nowego wydania pakietu!

Microsoft Office 2021 - premiera już 5 października!

Microsoft Office 2021 zadebiutuje (wraz z wersją LTSC) już piątego października. Zarówno wersja dla konsumentów jak i Long Term Servicing Channel trafi wówczas w ręce klientów. Obie będą najeżone nowymi funkcjami, ale w przeciwieństwie do abonamentowego pakietu - ich właściciele nie mają co liczyć na regularne aktualizacje z nowymi funkcjami.

Tegoroczna wersja MS Office przyniesie ze sobą szereg nowości, które twórcy przedstawili klientom. Sporo elementów zostanie ulepszonych (np. nagrywanie slajdów; wyszukiwarka w Outlooku i całym pakiecie Office, całość ma działać sprawniej i doczekać się wizualnego odświeżenia), ale będą też nowe funkcje. M.in.: XLOOKUP (łatwe wyszukiwanie w tabeli i zakresach), Dynamic Arrays czy LET. Najciekawiej dla mnie zapowiada się zupełnie nowy tryb wizualny nazwany Line Focus, który ma pozwolić łatwo czytać dokumenty MS Word linijka po linijka, w pełnym trybie skupienia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu