Seriale

Czy warto było szaleć tak? 4. sezon Mr Robot na pierwszym zwiastunie

Weronika Makuch
Czy warto było szaleć tak? 4. sezon Mr Robot na pierwszym zwiastunie
10

Kampania promocyjna ostatniego sezonu Mr. Robot ruszyła z kopyta. Mamy pierwsze materiały.

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Mr. Robot nie jest żadnym wyjątkiem. Nie od dziś wiadomo, że zbliżający się sezon będzie ostatnim. Twórcy wyraźnie zaznaczyli, że chcą zamknąć historię w czterech częściach. Podobno brakowało im wystarczająco dobrego materiału na piąty sezon. Od razu ślę w ich stronę ukłony. Nie wszystkie seriale przekładają jakość odcinków nad możliwą oglądalność i wynikający z niej zarobek. Ale przesadzić można nawet w ostatnim epizodzie, prawda?

Ostatni sezon Mr. Robot pojawi się jesienią

Mr. Robot wraca po półtorarocznej przerwie. Jesienią tego roku otrzymamy ostatni sezon z Ramim Malekiem w roli głównej. Wszyscy fani już teraz mogą obejrzeć pierwszą zajawkę nadchodzących odcinków. Trzeba przyznać, że jest dość skromna w informacje. Około trzydziestostopniowy klip pokazuje nam głównego bohatera, któremu zadawane są wyjątkowo niewygodne pytania. Kobieta chce wiedzieć, jak wielu ludzi Elliot musiał skrzywdzić, aby dostać to, czego chciał. Nie otrzymuje jednak odpowiedzi, ani nawet kontaktu wzrokowego. Dopiero, gdy pyta go, czy w ogóle było warto, mężczyzna na nią spogląda i... tyle. Klip się urywa, a my możemy się jedynie domyślać odpowiedzi.

Recenzja Watch Dogs 2. Tak ta seria powinna wyglądać od początku

Scenarzysta serialu, Sam Esmail, w wywiadach przyznał, że jest bardzo dumny z ostatniego sezonu. Nie może doczekać się chwili, w której widzowie zobaczą wszystkie odcinki. Ich fabuła będzie rozgrywała się w trakcie świąt Bożego Narodzenia 2015. Sezon ma ponoć obfitować w odpowiedzi, hakowanie i krew. Brzmi to wszystko bardzo obiecująco. W międzyczasie fani otrzymali również dostęp do strony internetowej, która jest miłym dodatkiem dla każdego, kto lubi zgłębiać tajniki fabularne. Rami Malek stoi murem za Esmailem. Zdradził, że całkowicie ufa scenarzyście i jest gotowy na wszystko, co ten dla niego przygotował.

10 najlepszych seriali, które warto nadrobić podczas wakacji

Mr. Robot stał się drzwiami do wielkiej kariery Maleka. Serial zdążył zebrać liczne nagrody, w tym Emmy dla Ramiego za najlepszego aktora w 2016 roku. Rami zaprezentował światu swój talent i zdobył sympatię widzów. Wybrano go do zagrania Freddiego Mercurego w biograficznym filmie Bohemian Rhapsody. Mało tego, dostał za to Oscara! W przyszłym roku podobno ma się pojawić w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie, jako główny przeciwnik agenta 007. Rami, oby tak dalej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu