Seriale

Takiego zestawu zdjęć nie zobaczysz nigdzie indziej - kadry z 2. sezonu MINDHUNTER

Konrad Kozłowski
Takiego zestawu zdjęć nie zobaczysz nigdzie indziej - kadry z 2. sezonu MINDHUNTER
1

Premiera 2. sezonu świetnego serialu Mindhunter już za miesiąc. Dziś publikujemy zestaw zdjęć z nowej serii, którego raczej nie znajdziecie nigdzie indziej w sieci.

Promocja 2. sezonu Mindhunter nabiera tempa. Po ogłoszeniu daty premiery, która nastąpi 16 sierpnia, Netflix rozpoczyna kampanię, która zdecydowanie sprawia, że mamy jeszcze więcej ochoty na seans nowej serii. Wszystko za sprawą akcji, jaką organizuje platforma. Otóż wybrani dziennikarze otrzymali link do specjalnie przygotowanej strony internetowej, na której dostępnych było ponad 200 kadrów z 2. sezonu. Co ciekawe, obowiązywał limit czasu na ich przejrzenie, jak również ograniczenie liczby zdjęć, które będę mógł pobrać, a którymi podzielę się z Wami.

Zdjęcia z 2. sezonu Mindhuntera

Postanowiłem, że na Antyweb, w oczekiwaniu na 2. sezon serialu przypomnimy sobie głównych bohaterów (rozszerzną ekipę behawiorystów), a także pozachwycamy się świetnymi ujęciami, które tak oczarowały nas w 1. sezonie. Oto kadry, które pobrałem specjalnie dla Was:

Co można powiedzieć po przejrzeniu około 200 kadrów z 2. sezonu Mindhuntera? Całkiem sporo, a muszę z Wami podzielić się także swoimi wrażeniami po zobaczeniu zwiastunu, który prawdopodobnie już niedługo opublikuje Netflix w sieci. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że serial jest nadal kręcony w genialny sposób - kadry, kolorystyka i gra światłem wypadają obłędnie. Analizując zdjęcia i klip doszedłem do wniosku, że 2. sezon będzie zawierał więcej akcji i działań w terenie, a jasne jest, że na rozmowy z zamkniętymi za kratkami kryminalistami wybiorą się też inni bohaterowie, niż Holden Ford i Bill Tench. To zdecydowanie podniesie atrakcyjność serialu.

W drugim sezonie wystąpili między innymi Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones. Wśród reżyserów znów znalazł się David Fincher, a poza nim rolę tę pełnili także Andrew Dominik
oraz Carl Franklin. Producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen, Cean Chaffin, Charlize Theron, Beth Kono, Courtenay Miles.

2. sezon Mindhuntera będzie liczył 9 odcinków i zadebiutuje na Netflix 16 sierpnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu