Felietony

Można samemu aktywować nową nawigację w produktach Google

Grzegorz Marczak
Można samemu aktywować nową nawigację w produktach Google
11

Jeśli nie chcecie czekać możecie sami włączyć nowy navigation bar od Google (choć ten nie obecny wcale nie wydaje mi się taki zły). Aby to zrobić trzeba otworzyć konsolę javascript i wkleić poniższy kod. Później przeładowanie strony i powinno działać - u mnie w każdym razie działa. document.cooki...

Jeśli nie chcecie czekać możecie sami włączyć nowy navigation bar od Google (choć ten nie obecny wcale nie wydaje mi się taki zły). Aby to zrobić trzeba otworzyć konsolę javascript i wkleić poniższy kod. Później przeładowanie strony i powinno działać - u mnie w każdym razie działa.

document.cookie="PREF=ID=03fd476a699d6487:U=88e8716486ff1e5d:FF=0:LD=en:CR=2:TM=1322688084:LM=1322688085:S=McEsyvcXKMiVfGds; path=/; domain=.google.com";window.location.reload();


http://www.youtube.com/watch?v=vSIMpFfNLEA

Jeśli nie bawiliście się nigdy konsolą javascript to napiszę jak to zrobić dla Chrome. Z menu wybieramy Widok>Dla Programistów>Konsola Javascript. Jeśli nie uruchomi się z domyślnie ustawioną zakładką Console to trzeba się na nią przełączyć. Później tylko copy paste i enter. Powinno zadziałać bez problemu.

Podpatrzone na Google+, pod podanym linkiem znajdziecie również inne metody na włączenie nowej nawigacji w produktach Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleGmailnawigacja