Moje przemyślenia

Mówię o Cinch, Quora i dobrych aplikacja na iPhona - pierwsza (testowa) notka audio

GM
Grzegorz Marczak
33

Przeglądając wczoraj RSS-y wpadłem na bardzo ciekawy post Roberta Scoble, który opisuje jak bardzo wciągnął go serwis Quora (pisałem o tej stronie już wcześniej na blogu) oraz przy okazji dzielącego się listą swoich ulubionych pytań. Między nim znalazłem na przykład ciekawy wątek o polecanych aplika...

Przeglądając wczoraj RSS-y wpadłem na bardzo ciekawy post Roberta Scoble, który opisuje jak bardzo wciągnął go serwis Quora (pisałem o tej stronie już wcześniej na blogu) oraz przy okazji dzielącego się listą swoich ulubionych pytań. Między nim znalazłem na przykład ciekawy wątek o polecanych aplikacjach na iPhona (lista dla iPada też oczywiście jest) Do tej pory przeszukując różne serwisy z rekomendowanymi aplikacjami, czy tez katalogi aplikacji nigdy nie znalazłem tak dużo pożytecznych narzędzi jak dzięki temu jednemu wątkowi.

Po wczorajszej wizycie na Quora (a spędziłem tam prawie 2 godziny czytając o biznesie i startupach itp) moja dość krótka lista aplikacji powiększyła się między innymi o takie programy jak DuoSense (sprawdzamy stan konta w adsense)czy Cinch czyli program do nagrywania notek głosowych i szybkiego udostępniania ich na takich serwisach jak Facebook czy Twitter itp. W sumie zainstalowałem wczoraj do testów ok 7 programów.

Poniżej test aplikacji Cinch. Działa całkiem dobrze i nawet radzi sobie z szumami (nagrywałem będąc na balkonie). Cinch to też nie tylko aplikacja ale również całkiem przyjemny serwis na którym składowane są nasze notki, którymi potem możemy dzielić się w internecie lub wklejać je na blogi - jest też cały zestaw narzędzi społecznościowych (obserwowani, komentarze itp).

Oczywiście przy nagraniu nie obeszło się bez małej pomyłki - bo polecana aplikacja DuoSense to oczywiście narzędzie do podglądu AdSense a nie AdWords :)Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

aplikacje na iPhonaQuora