Felietony

Motorola Xoom z Honeycomb w akcji (video)!

Grzegorz Marczak
Motorola Xoom z Honeycomb w akcji (video)!
9

Jest to gościnny wpis Katarzyny Pura autorki serwisu tabletowo.pl Choć od oficjalnej premiery Motoroli Xoom na CES 2011 minęło już trochę czasu, to wciąż nie mieliśmy do czynienia z wideo pokazującym ją w akcji. Powód był jeden – Motorola nie mogła przedstawiać możliwości systemu przed jego ofic...


Jest to gościnny wpis Katarzyny Pura autorki serwisu tabletowo.pl
Choć od oficjalnej premiery Motoroli Xoom na CES 2011 minęło już trochę czasu, to wciąż nie mieliśmy do czynienia z wideo pokazującym ją w akcji. Powód był jeden – Motorola nie mogła przedstawiać możliwości systemu przed jego oficjalną prezentacją. Ale, jak zapewne dobrze wiecie, moment ten w końcu nastąpił – jakiś czas temu zakończyła się konferencja Google, na której został przedstawiony Android Honeycomb.

Niestety, z racji bardzo wolnego łącza (rzadko zdarza mi się narzekać na iPlusa, zwłaszcza będąc w Wawie…) nie było mi dane oglądanie.  Ale ci, co mogli, twierdzą, że faktycznie Honeycomb jest przełomowym OS-em, dzięki czemu już powinniście zacząć odkładać pieniądze na kupno któregoś z tabletów pracujących pod jego kontrolą (w tym: Xoombezimienny tablet Toshiby czy LG G-Slate, o ile trafi do sprzedaży w Polsce).

Po przydługim wstępie w końcu przechodzę do rzeczy. Po konferencji w Mountain View redaktor serwisu Engadget miał okazję nagrać wideo przedstawiające pracę Xoom (z pełnosprawnym systemem na pokładzie). Na poniższym filmiku zobaczycie działanie widżetów, gry Monster Madness oraz aplikacji Grocery IQ:
Tabletowo powstało piątego czerwca 2010 roku, będąc wtedy pierwszą i jedyną polskojęzyczną stroną internetową traktującą na temat tabletów internetowych. Strona zaistniała w sieci jako odpowiedź na ciągle rosnące zainteresowanie tego typu urządzeniami wśród Polaków.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidMotorola XoomHoneycomb