Felietony

Polska gra Galaktika - prawie jak gra w kropki tylko, że na iOS

Grzegorz Marczak
Polska gra Galaktika - prawie jak gra w kropki tylko, że na iOS
7

Przyznam, że dałem się złapać na hasło "prawie jak gra w kropki". Autorzy nowej polskiej gry na iOS czyli Galaktika właśnie tak opisali zasady zabawy w mailu jaki dostałem. Po przeczytani od razu zacząłem się zastanawiać jak w to się grało :) Jeśli chodzi o Galaktika to zasady są bardzo pro...
Przyznam, że dałem się złapać na hasło "prawie jak gra w kropki". Autorzy nowej polskiej gry na iOS czyli Galaktika właśnie tak opisali zasady zabawy w mailu jaki dostałem. Po przeczytani od razu zacząłem się zastanawiać jak w to się grało :)

Jeśli chodzi o Galaktika to zasady są bardzo proste. Celem gry jest zgromadzenie jak największej liczby gwiazdek na planszy. Zaznaczając cztery w jednej linii gracz odkrywa piątą, której zawdzięcza kilka kolejnych możliwości ruchu. Dla tych którzy nie bardzo radzą sobie z danym etapem gry przygotowane zostały trzy podpowiedzi oraz opcja "cofnięcia" ruchu.

Osobiście jeszcze nie grałem w Galaktika (brak czasu) więc nie wiem czy gra faktycznie jest wciągająca, wizualnie natomiast jest bardzo skromnie, można by powiedzieć że za bardzo. Mam jednak nadzieję, że produkt broni się grywalnością. Galaktika dostępna jest już w App Storze (za darmo).

Oto jak wygląda Galaktika na iOS:


Galaktika from Freakstudio on Vimeo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhoneiPadgry na iOS