Ciekawe strony

Moo.com - moda na MiniCards czyli wyraź siebie !

Grzegorz Marczak
Moo.com - moda na MiniCards czyli wyraź siebie !
11

Autorem poniższego tekstu jest Natalia Mindykowska Moo.com, angielski portal oferuje nam możliwość drukowania różnego rodzaju małych kart ze zdjęciami, tekstami i obrazkami (mogą to być wizytówki, bileciki, zdjęcia, karty pocztowe itp.). Jak twierdzą twórcy serwisu, przede wszystkim zajmują się...

Autorem poniższego tekstu jest Natalia Mindykowska

Moo.com, angielski portal oferuje nam możliwość drukowania różnego rodzaju małych kart ze zdjęciami, tekstami i obrazkami (mogą to być wizytówki, bileciki, zdjęcia, karty pocztowe itp.). Jak twierdzą twórcy serwisu, przede wszystkim zajmują się nowoczesnym drukowaniem na życzenie.

W rzeczywistości Moo to nie tylko drukowanie...Moo.com wydrukuje dokładnie to co sami wymyślimy i zaprojektujemy (oczywiście w granicach przyzwoitości). Moo.com oferuje swym użytkownikom nowe narzędzia pozwalające na „własnoręczne” i dowolne kreowanie apps’ów. Każdego z nich użytkownik tworzy sam, wybierając wzór, tło, czcionki, napisy, hasła lub swoje własne zdjęcia....ukochanej osoby, rzeczy czy zwierzątka. Jeśli nie mam materiałów czy pomysłu na stworzenie własnej karty możemy zawsze skorzystać z Moo.com’s Gallery.

Jednym z dostępnych na stronie apps’ów są MiniCards...małe wizytówki, wielkości połowy rozmiaru normalnej wizytówki. Jeśli uważasz, że zwykłe, banalne i oklepane biznesowe wizytówki w pełni nie oddają charakteru twojej osoby, możesz użyć prostych narzędzi Moo.com i stworzyć własne...ze swoim zdjęciem, ulubionym dziełem, z tym na co tylko przyjdzie ci ochota!

Jeśli pamiętacie dziecięce lata, kiedy to zbierało się naklejki i przyklejało je na każdej szafce, zeszycie czy oknie, to musicie spróbować stworzyć swoje własne. Możecie zrobić swojego własnego StickerBook z 90 najróżniejszymi naklejkami.....przedstawiającymi kolekcję waszych zdjęć, widoki, naturę, pierwszy rysunek waszego dziecka.

Moo.com i jego tools są przygotowanie przede wszystkim dla tych, którzy lubią gadżety, mają czas i chęć je tworzyć, oraz pieniądze, aby za nie zapłacić.

Gadżety Moo.com za zabawę jaką oferują nie żądają bajońskich sum. Jeden StickerBook (z dziewięćdziesięcioma różnymi zdjęciami) to koszt raptem 6,8 euro a za 100MiniCards zapłacimy 13 euro. Płatności można dokonać w euro lub funtach, jak zapewnia Moo.com dostarczają swoje produkty w każdy zakamarek świata. Jak na razie portal dostępny w angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej wersji językowej.Moo.com sprawdziłam osobiście. Ostatnimi czasy w hiszpańskiej (i nie tylko) branży web modne jest tworzenie wizytówek (w formie MiniCards) z własnymi zdjęciami lub śmiesznymi dekoracjami oferowanymi prze Moo.com (info z własnego doświadczenia)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu