Artykuł sponsorowany

mojeIKP - jak powstaje aplikacja i jakie funkcje oferuje pacjentom i lekarzom?

Konrad Kozłowski
mojeIKP - jak powstaje aplikacja i jakie funkcje oferuje pacjentom i lekarzom?
0

Internetowe Konto Pacjenta staje się coraz bardziej powszechne i oferuje coraz więcej istotnych możliwości, a mobilną odsłoną usługi jest aplikacja mojeIKP dostępna na smartfony z Androidem i iOS-em. To właśnie o niej rozmawialiśmy w najnowszym odcinku podcastu, a naszym gościem był product owner w Centrum e-Zdrowia Krzysztof Napora.

Internetowe Konto Pacjenta, znane również jako mojeIKP, to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie opieki zdrowotnej, które zdobywa coraz większą popularność i wprowadza nowe możliwości dla pacjentów oraz pracowników służby zdrowia. To narzędzie, które totalnie zmienia sposób, w jaki zarządzamy swoim zdrowiem oraz komunikujemy się z placówkami medycznymi.

O najważniejszych funkcjach, nowościach z ostatniego czasu, a także nadchodzących rozwiązaniach, które trafią do aplikacji (niektóre nawet przed końcem roku!), rozmawiamy z Krzysztofem Naporą. To ekspert ds. analizy systemów informatycznych w obszarze e-zdrowia, Product Owner w Centrum e-Zdrowia, dzięki czemu w podcaście usłyszycie wszystkie informacje z pierwszej ręki.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Zdjęcia: pacjent.gov.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast