Ciekawe strony

Mój wykop - czyli personalizacja na wykop.pl nadchodzi!

Grzegorz Marczak
Mój wykop - czyli personalizacja na wykop.pl nadchodzi!
6

To, że wykop.pl ostatnio przekroczył upragniony milion wszyscy mogli ostatnio przeczytać, ja natomiast podzielę się z wami kilkoma nowościami jakie niedługo na wykopie się pojawią a będzie to przede wszystkim nowa zakładka "Mój Wykop". Wykop od jakiegoś czasu wspominał o tym, że wprowadzi więcej...

To, że wykop.pl ostatnio przekroczył upragniony milion wszyscy mogli ostatnio przeczytać, ja natomiast podzielę się z wami kilkoma nowościami jakie niedługo na wykopie się pojawią a będzie to przede wszystkim nowa zakładka "Mój Wykop".

Wykop od jakiegoś czasu wspominał o tym, że wprowadzi więcej personalizacji w swoim serwisie. Początkowo myślałem, że będą to bardziej rozbudowane filtry, czy też rozszerzenia do banowania użytkowników i dodanie banowania domen itp. Tymczasem to co zobaczyłem w nowym wykopie miło mnie zaskoczyło.

Przede wszystkim będziemy mogli stworzyć sobie własną domyślną stronę serwisu wykop.pl pokazującą informacje bazujące na naszych kryteriach. Jest to na pewno spore udogodnienie dla wszystkich tych którzy narzekali, że na głównej wykopu jest za dużo newsów IT, filmów, głupich zdjęć itp.


Personalizacja zakładki "Mój wykop" która może stać się naszą stroną główną

Tworzenie naszej nowej strony głównej jest bardzo proste, wszystko polega na dostosowaniu nowej zakładki "Mój Wykop" do naszych potrzeb a następnie ustawienie jej (jeśli oczywiście chcemy) jako naszej domyślnej strony przy otwieraniu serwisu.


Moja domyślna strona na wykop.pl po testowej personalizacji.

Co będziemy mogli dostosować na "Mój wykop"? - przede wszystkim możemy zaznaczyć interesujące nas kategorie, tagi, domeny. Możemy też stworzyć listę znajomych których informacje chcemy obserwować. Możemy też ustalić prób wykopów od jakiego nowe informacje będą wyświetlane na naszej stronie. Rozbudowana została też czarna lista, będziemy nareszcie mogli wykluczyć konkretne tagi, ludzi oraz domeny.

Bardzo dobrym pomysłem jest też możliwość zignorowania wszystkich naszych ustawień i filtrów jeśli jakaś wiadomość przekroczy określoną przez nas listę wykopów - w ten sposób nie przegapimy hitów wykopu.

Premiera nowych personalizacji na wykopie już naprawdę niedługo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wykopDigg.comwykop.pl