Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Mobilna rozrywka przestała być kojarzona z przenośnymi konsolami

PW
Paweł Winiarski
27

Dosłownie kilka dni temu do sklepów trafiły nowe sprzęty do grania od Nintendo - New 3DS i New 3DS XL. Z jednej strony pokazują, że mobilne urządzenia tego typu wciąż mają się dobrze, z drugiej przypominają, że to pole zostało już przez konsole stracone. SEGA Game Gear, Game Boy’e, Nintendo DS, m...

Dosłownie kilka dni temu do sklepów trafiły nowe sprzęty do grania od Nintendo - New 3DS i New 3DS XL. Z jednej strony pokazują, że mobilne urządzenia tego typu wciąż mają się dobrze, z drugiej przypominają, że to pole zostało już przez konsole stracone.


SEGA Game Gear, Game Boy’e, Nintendo DS, mobilna rewolucja pod szyldem PSP. Każda z przenośnych konsol miała swój urok i gracze kochali je za coś innego. Sam najmilej wspominam PlayStation Portable, które nabyłem gdzieś w okolicach 2006 roku. To był dla mnie szok - niesamowita jakość gier, możliwość oglądania filmów i przeglądania sieci w czasach, kiedy nie było smartfonów. I nagle, wraz z zaklimatyzowaniem się telefonów z dotykowymi wyświetlaczami, ekspansją tabletów, wszystko się zmieniło.

.

.

.

grafika: 1,2,3,4

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ps vita3DS