Świat

Mobilna przeglądarka www Skyfire

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Mobilna przeglądarka www Skyfire
5

Firma Skyfire Labs pracuje od pewnego czasu nad przeglądarką internetową dla telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja również o nazwie Skyfire charakteryzować ma się według jej twórców obsługą większości popularnych technologii internetowych takich jak chociażby Flash, Java czy Quick...

Firma Skyfire Labs pracuje od pewnego czasu nad przeglądarką internetową dla telefonów komórkowych oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja również o nazwie Skyfire charakteryzować ma się według jej twórców obsługą większości popularnych technologii internetowych takich jak chociażby Flash, Java czy QuickTime. W chwili obecnej przeglądarka jest w fazie prywatnych beta-testów, do udziału w których zgłosić mogą się posiadacze komórek z Windows Mobile. Wersja na Symbiana pojawić ma się w najbliższym okresie.

Allen Stern z CenterNetworks otrzymał testową wersję Skyfire i postanowił zrecenzować ją w postaci videocasta. Zachęcam do obejrzenia jej poniżej i wysłuchania opinii Sterna ogólnie na temat mobilnego przeglądania internetu.

Chciałbym zobaczyć jak to działa na urządzeniu z szybszym procesorem i dotykowym ekranem

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu