Mobile

Korzystasz z moBILET i BLIK-a? Aż do wakacji bilety komunikacji miejskiej masz za połowę ceny

Grzegorz Ułan
Korzystasz z moBILET i BLIK-a? Aż do wakacji bilety komunikacji miejskiej masz za połowę ceny
10

To nie pierwsza promocja BLIK-a w aplikacji biletowej, grudzień i styczeń to dwa miesiące poświęcone na dwie edycje promocji dla użytkowników Jak Dojadę, dla mieszkańców Trójmiasta, Warszawy oraz Leszna. Teraz przyszedł czas na użytkowników korzystających z aplikacji moBILET, ale ci z kolej mają czas aż do wakacji, by skorzystać z promocji biletów komunikacji miejskiej tańszych o połowę, przy płatnościach BLIK-em.

Od razu na początku powiem, z promocji mogą skorzystać klienci tych banków, które udostępniają swoim klientom opcję One Click BLIK, umożliwiającą płatności bez wpisywania kodu, a więc Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank i PKO Bank Polski.

Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK:

Według danych Gemius, trzy lata temu tylko co trzeci kupujący wykorzystywał telefon do zakupów internetowych, podczas gdy dziś robi to blisko połowa Polaków. Podążamy za tym trendem, upowszechniając BLIKA w m-commerce. Wspólnie z aplikacją moBILET chcemy dbać o wygodę klientów, którzy kupując za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej, mogą przekonać się jak wygodna i bezpieczna jest nasza metoda płatności.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? Wystarczy jako źródło płatności w moBILET wskazać BLIK-a i po jego konfiguracji wybrać dowolny bilet komunikacji miejskiej i kupić go poprzez aplikację. 50% wydanej kwoty wróci na nasze konto. Mowa o biletach o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty zwracanych będzie maksymalnie 15 zł.

Promocja trwa do do 1 lipca 2018 roku lub do wyczerpania puli, która wynosi 50 tysięcy złotych. Więcej szczegółów o tej promocji i jej regulamin, znajdziecie pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu