Telekomy

Mobile Vikings zaorał już prawie całą swoją ofertę, została tylko jedna taryfa - No limit 25

GU
Grzegorz Ułan
21

Od dziś na stronie Mobile Vikings nie znajdziecie już dotychczasowych ofert i planów taryfowych, zostały wyczyszczone dla nowych klientów.

Do tej pory można było zamówić dwa rodzaje taryf Standard i No Limit. W pierwszym przypadku środki z doładowań przeznaczane były na rozmowy poza siecią, w drugim całość doładowania szła na aktywację taryfy nielimitowanej. W sytuacji, gdy chcieliśmy korzystać z jakichś usług premium czy w roamingu, musieliśmy dodatkowo doładowywać konto.

Od teraz tak będzie dla każdego nowego klienta i tylko w opcji No limit 25 za 25 zł, która zawiera nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 15 GB transferu danych. W przypadku przeniesienia numeru od innego operatora, na pierwszy miesiąc dostaniemy dodatkowe 10 GB.

Zapytałem Mobile Vikings, co z dotychczasowymi klientami i z czego wynika zmiana, oto odpowiedź jaką dostaliśmy:

Obecni Vikingowie mogą korzystać ze wszystkich dostępnych ofert, nowi użytkownicy mogą zarejestrować się wybierając tylko ofertę No Limit 25. Wiąże się to z wprowadzeniem nowej funkcjonalności doładowania dowolną kwotą, która umożliwi doładowanie salda konta kwotą jaką użytkownik uzna za stosowną. Różnica jest taka, że nowi użytkownicy mogę doładowywać się teraz dowolną kwotą, zamiast wybierać ofertę Standard.

Warto przy tej zmianie wspomnieć, że to nie pierwsze okrojenie oferty tego operatora w tym roku, w kwietniu poinformował on o wycofaniu się zupełnie z oferowania internetu mobilnego.

Jeszcze dziś, Mobile Vikings ma poinformować swoich klientów o wprowadzanej obecnie zmianie w ofercie, na ich adres e-mail.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: