Telekomy

T-Mobile zachęca do przeniesienia numeru na kartę. Świetne bonusy za 25 złotych doładowania!

Jakub Szczęsny
31

Operatorzy w trakcie rejestracji danych użytkowników na mocy ustawy antyterrorystycznej bardzo mocno prą w kierunku zapewnienia nie tylko swoim klientom, ale również konkurencyjnych sieci wymiernych korzyści. T-Mobile kusi świetnymi bonusami w zamian za przeniesienie do tej sieci numery na kartę wymierzając ciosy w krótko trwające bonusy za rejestrację. Od teraz do końca trwania promocji, wszyscy, którzy przeniosą się do T-Mobile na kartę otrzymają świetne warunki za 25 złotych miesięcznie.

Po prostej operacji przeniesienia numeru pre-paid do T-Mobile wystarczy zasilić konto kwotą minimum 25 złotych, pakiet wtedy aktywuje się zupełnie automatycznie. Jego skład jest natomiast bardzo atrakcyjny i wszyscy ci, którzy już zdążyli skorzystać z bonusów konkurencyjnych operatorów tuż po rejestracji powinni się zastanowić, czy nie jest to również dobry czas na przenosiny do operatora spod koloru magenty.

W ramach zupełnie nowej promocji, T-Mobile po doładowaniu minimum 25 złotych odda w ręce klienta nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne, darmowe SMS-y i zupełnie darmowy internet przez 3 okresy rozliczeniowe. Po tym okresie co miesiąc będziemy otrzymywać 10 darmowych gigabajtów, o ile oczywiście będziemy doładowywać nasze konto 25 złotymi co miesiąc. Warto wspomnieć o tym, iż cały czas aktualne jest podwojenie doładowania w T-Mobile na Kartę.

Zazębia się zatem konkurencja na rynku telekomów - T-Mobile ma nadzieję na to, że klienci, którzy już wykorzystali bonusy u operatorów rozejrzą się za czymś nowym na rynku i przeniosą swój numer do tej sieci. Zapewne operator chce tym samym zamortyzować sobie wycięcie z bazy martwych numerów, które są wliczane do statystyk. Jednak, wraz z końcem stycznia te zostaną ostatecznie zdezaktywowane na mocy wejścia w życie ustawy antyterrorystycznej.

Grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

t-mobilena kartę