Telekomy

Mobile Vikings daje teraz 25 GB i pełen no limit za 39 zł

Grzegorz Ułan
Mobile Vikings daje teraz 25 GB i pełen no limit za 39 zł
34

Zaledwie dwa tygodnie temu informowałem Was o nowej ofercie no limit w Mobile Vikings, gdzie za 29 zł można było otrzymać 15 GB transferu danych i pełen no limit na rozmowy i SMS-y/MMS-y.

Albo spotkało się to z dobrym przyjęciem (tak twierdzi MV), albo za małym i postanowili dorzucić jeszcze jedną ofertę no limit, tym razem z 25 GB transferu.

Dyrektor Marketingu w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska, Bartek Grabowski:

Dwa tygodnie temu uruchomiliśmy dwie nowe taryfy – Viking 19 Standard oraz Viking 29 No Limit. Nowa oferta spotkała się z niesamowicie pozytywnym przyjęciem wśród członków naszej społeczności, a także osób, które chcą przenieść do nas swój numer. Na tym jednak nie koniec. Wiemy, że niektórzy z naszych obecnych lub potencjalnych użytkowników, jak choćby miłośnicy seriali czy filmów online bądź przedsiębiorcy, potrzebują jeszcze większego transferu danych. Wprowadzamy zatem jeszcze jedną, bezkonkurencyjną taryfę Viking 39 No Limit z pakietem, który oferuje 25 GB internetu.

Tak więc od dziś, tak przedstawia się nowa oferta Mobile Vikings:

Można powiedzieć, że powoli zbliżają się do Nju Mobile, gdzie za 39 zł mamy 13 GB transferu, ale pamiętajmy, że ten transfer podwaja się po pół roku, a po dwóch latach potraja.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu