Polska

M!Karta w Multikinie to tańsze bilety do kina dla uczniów i studentów

Konrad Kozłowski
M!Karta w Multikinie to tańsze bilety do kina dla uczniów i studentów
8

Multikino uruchamia nowy program M!Karta, dzięki któremu uczniowie i studenci będą mogli obniżyć ceny biletów na każdy seans w dni robocze do 13,90 zł. A to nie wszystko, co oferuje M!Karta.

M!Karta to propozycja skierowana do uczniów i studentów posiadających ważną legitymację. Zakup M!Karty wiąże się z jednorazowym wydatkiem, cena wynosi 13,90 zł, a sama karta jest ważna przez rok. W tym czasie bilety na wszystkie seanse w dniach od poniedziałku do piątku będą kosztować 13,90 zł. Co więcej, dziennie można bez problemu nabyć dwa bilety z obniżoną ceną, lecz należy pamiętać, że druga osoba również będzie musiała posiadać ważną legitymację. Promocyjna cena biletów dotyczy seansów 2D. Jeśli zapragniecie wybrać się na pokaz 3D, to niezbędne będzie dopłacenie kilku złotych za zestaw okularów. Przygotowano także specjalną ofertę na popcorn z napojem, za który także zapłacić będzie trzeba 13,90 zł.

M!Karta - tańsze bilety dla uczniów i studentów, ale nie tylko

M!Karta, to również szansa na zdobycie darmowego biletu. Każda transakcja - bilet lub zestaw popcornu z napojem - oznacza zdobycie 1 punktu w programie lojalnościowym. Po uzyskaniu 5 punktów otrzymamy kod, który można wymienić na darmowy bilet na seans 2D w dzień roboczy. Co najważniejsze, z tego biletu mogą skorzystać wszyscy chętni, nie tylko osoby legitymujące się ważnym dokumentem.

Na koniec dwie istotne kwestie: karty nie musimy zawsze ze sobą nosić, wystarczy wirtualna wersja z multikino.pl i okazanie jej na smartfonie, nie podpisujemy żadnej umowy, więc możemy zrezygnować z karty w każdej chwili.

M!Kartę możecie już dziś kupić w Multikinie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu