Jak byłem mniejszy, to zawsze interesowało mnie, co jest za horyzontem, co jest za widocznym dla mnie niebem, skąd w ogóle wziął się świat. Dlatego też, chłonąłem wszystko, co jest związane z kosmosem, jego zagadkami i najnowszymi ustaleniami naukowców. Oczywiście, zawsze chciałem też w kosmos polecieć. Prawdopodobnie nigdy nie będzie mi to dane, ale dzięki platformie redCDN od Atende Software, mogę przenieść się w przestrzeń kosmiczną w ramach missionearth.space.
W październiku tego roku odbył się premierowy pokaz fragmentu filmu Adama Ustynowicza „Space between the words” oraz filmu “Chopin the space concert”. Zgromadzeni mogli zobaczyć świetne zdjęcia bezpośrednio z kosmosu okraszone muzyką Fryderyka Chopina. Jak to wyszło? Wprost genialnie. Okazało się, że połączenie zdjęć z otwartej przestrzeni z muzyką poważną jest po prostu niesamowite, zresztą możecie sprawdzić to sami. W jaki sposób? Rozdajemy kody, ale więcej szczegółów niżej. :)
W trakcie premierowych pokazów organizowanych przez Atende Software, wśród zgromadzonych znalazł się George D. Zamka, pilot misji STS-120 i dowódca STS-130. To właśnie podczas nich kręcono zdjęcia, które znalazły się w wyprodukowanych filmach. Doświadczenie Atende Software pozwoliło na stowrzenie następnie platformy internetowej, dzięki której internauci mogą zapoznać się z niesamowitymi zdjęciami Ustynowicza. Warto dodać, że właśnie ta polska firma jest odpowiedzialna za znane serwisy VOD funkcjonujące w naszym kraju. Zatem, jeżeli korzystacie z TVN Playera, czy też Ipli, na pewno wykorzystujecie technologię opracowaną przez Atende Software.
Jednak premiera filmu to za mało, Atende Software stara się być mecenasem sztuki w nowoczesnym wydaniu. Właśnie z tego powodu stworzono platformę missionearth.space, dzięki której każdy zainteresowany internauta zainteresowany kosmosem i kulturą wysoką, może zobaczyć produkcje Ustynowicza, również w jakości 4K. Antyweb ma przyjemność oddać swoim czytelnikom aż 100 kodów, za pomocą których możecie obejrzeć treści za darmo.
Po prostu przejdźcie do strony Mission Earth, zarejestrujcie się i wpiszcie udostępniony przez nas kod. Gdzie je znajdziecie? Zgłoście się w komentarzu. Oczywiście, na jedno konto na Disqusie przypada jeden kod (nie oszukujcie! :)). Chcemy, aby każdy z Was mógł zobaczyć te niezwykłe ujęcia, które po prostu zapierają dech w piersiach. Równie ważne jest to, że w tak ogromnym projekcie uczestniczyła firma z Polski. To spore osiągnięcie!
Malutka zmiana w dystrybucji kodów. Jako, że w sumie każdy może sobie wziąć ten, co wrzucam - koniecznie podajcie do siebie mail. Małpkę jakoś zaakcentujcie, co by roboty sobie Waszych adresów nie przygarnęły. :)
Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu