Felietony

Microsoft udostępnia za darmo Contre Jour. Fajnie, tylko kto w to teraz zagra?

Grzegorz Ułan
Microsoft udostępnia za darmo Contre Jour. Fajnie, tylko kto w to teraz zagra?
14

Właśnie dostaliśmy na email informację o udostępnieniu tej gry, ale nie dość, że tylko dla użytkowników IE10 (albo tylko u mnie nie działa na Chrome) to jeszcze zoptymalizowaną pod kątem interfejsu multi-touch. Ręka do góry, kto ma już tablet z zainstalowanym Windows 8?:). Kto ma, może już sobi...


Właśnie dostaliśmy na email informację o udostępnieniu tej gry, ale nie dość, że tylko dla użytkowników IE10 (albo tylko u mnie nie działa na Chrome) to jeszcze zoptymalizowaną pod kątem interfejsu multi-touch. Ręka do góry, kto ma już tablet z zainstalowanym Windows 8?:).

Kto ma, może już sobie pograć, udostępniono, aż 30 bezpłatnych poziomów na stronie - http://www.contrejour.ie/. Podejrzewam, że można spokojnie w to pograć również na komputerach bez ekranu dotykowego, ale jak zobaczycie na filmie, cała zabawa jest w obsłudze dotykiem. Próbowałem uruchomić ją na swoim Chrome (Windows 7), doszedłem tylko do momentu wyboru gry, później czarny ekran. Może, Wy będziecie mieli więcej szczęścia.

Kto nie ma Windowsa 8 i również nie może jej uruchomić na starszym systemie, zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacją gry.


http://youtu.be/fuPi423jMrM

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu