Mobile

Pasjans od Microsoftu dostępny na iOS-a i Androida

Konrad Kozłowski
Pasjans od Microsoftu dostępny na iOS-a i Androida
6

Nie wiem czy fraza nowy Microsoft stała się już wyświechtana, ale obserwując tego typu działania trudno pomyśleć o tej firmie sprzed kilku lat. Nawiązujący do tradycyjnygo zbioru karcianych gier zestaw pod nazwą Microsoft Solitaire Collection trafia właśnie do Google Play oraz App Store.

Nie jest to oczywiście dokładnie to samo wydanie gier, bo oparte jest o wersję debiutującą na Windows 8 przed czterema laty, a mimo to odrobina nostalgii na pewno się u graczy pojawi. Istotne jest to, że bmobilna odsłona nie jest w pełni darmową wersją, ale wydano ją w modelu freemium, co oznacza, że za wyłączenie reklam wewnątrz gry przyjdzie nam zapłacić.

Microsoft dodaje jednak, że pobierając tytuł dzisiaj zyskamy warte 1,99 wydanie zupełnie za darmo - pozbawione reklam, ale z pewnymi ulepszeniami. Co więcej, gra w pełni obsługuje platformę Xbox Live, gdzie zapisywana jest pełna historia naszych osiągnięć oraz postępy, przez co rozgrywkę można kontynuować na innym, dowolnym urządzeniu. Wystarczy zalogować się na nasze konto z tymi samymi danymi.

App Store | Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftGrygry mobilne