Microsoft

Microsoft oficjalnie udostępnia Arrow Launcher dla Androida [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Microsoft oficjalnie udostępnia Arrow Launcher dla Androida [prasówka]
17

Jedna z powstałych w ramach Microsoft Garage aplikacji została oficjalnie udostępniona w sklepie Google Play. Mowa o launcherze Arrow, który miał wczoraj swoją oficjalną premierę. W końcu bez przeszkód przetestować może go każdy. Microsoft Arrow Launcher Arrow to solidny launcher o sporych moż...

Jedna z powstałych w ramach Microsoft Garage aplikacji została oficjalnie udostępniona w sklepie Google Play. Mowa o launcherze Arrow, który miał wczoraj swoją oficjalną premierę. W końcu bez przeszkód przetestować może go każdy.

Microsoft Arrow Launcher

Arrow to solidny launcher o sporych możliwościach. Aplikacja potrafi nam podsuwać najczęściej używane aplikacje, a także monitorować bieżącą aktywność, by potem za pomocą jednego dotknięcia ekranu możliwy był powrót do poprzedniej czynności. Kontekstowość jest tutaj szczególnie ważna. Jak podają twórcy, im dłużej korzystamy z aplikacji, tym bardziej skuteczna się ona staje. Arrow Launcher obsługuje również paczki ikon oraz potrafi pobierać tapety z Binga. Znajdziecie go (nareszcie) w Google Play, gdzie każdy może samodzielnie się przekonać, czy jest wart tych wysokich recenzji.

WB Games rekompensuje pecetowym graczom skopanego Batmana

Osoby, które kupiły grę Batman: Arkham Knight na pecety musiały czekać aż do 28 października na to, by zaczęła ona działać w sposób przyzwoity. WB Games chce to wynagrodzić graczom. Dlatego w najbliższym czasie wszyscy posiadacze najnowszej odsłony przygód człowieka nietoperza otrzymają wersje GOTY wszystkich poprzednich części: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Origins i Batman: Arkham Origins Blackgate. Pojawią się one w bibliotekach na Steam zupełnie tak, jakby były kupione normalnie. Na tym jednak rekompensaty nie koniec. Pecetowi gracze dostaną też bezpłatnie DLC Community Challenge Pack i mogą liczyć na nowe mapy tydzień wcześniej przed konsolowcami. Ci, którzy grają w Team Fortress 2 otrzymają natomiast przedmioty utrzymane w stylistyce Batmana. Czy to wystarczająco, aby odkupić winy?

Można rejestrować wideo z gier na Androida

Aplikacja Google Play Games na Androida doczeka się funkcji zapisywania materiałów wideo z gier. Możemy sami zdecydować, w jakiej rozdzielczości będzie zapisywany materiał (480p lub 720p), a także dodać swój własny komentarz i reakcje, używając w tym celu przedniej kamerki w naszym urządzeniu. Nagrany w ten sposób materiał można bez przeszkód przesłać od razu na YouTube'a. Aktualizacja wprowadzająca tę funkcje pojawi się w USA i UK w ciągu kilku najbliższych dni. W innych regionach zobaczymy ją z lekkim opóźnieniem...

Pierwsza gra mobilna od Nintendo

Zostajemy w temacie gier. Pierwsza mobilna produkcja od Nintendo została ujawniona. Produkcja będzie nosić nazwę Miitomo i pozwoli graczom tworzyć swoje wirtualne awatary, a następnie przy ich pomocy komunikować się z innymi. Póki co nie wiadomo nic więcej poza tym, że gra zadebiutuje w marcu 2016 r. Można się spodziewać, że, zgodnie z zapowiedziami, będzie to gra typu free-to-start, w której zapłacimy za pewną dodatkową zawartość. Japoński koncern tworzy mobilne gry we współpracy z firmą DeNA, którą zapoczątkowano w pierwszych tygodniach br.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu