Antyapps

Mi Browser: nowa przeglądarka Xiaomi, którą da się lubić

Antyapps
Mi Browser: nowa przeglądarka Xiaomi, którą da się lubić
0

Po latach pojedynczych aplikacji do wszystkiego wracamy do przeglądarek internetowych, które okazują się dużo bardziej efektywne. Wiele firm które przez lata stawiały na tworzenie osobnych przeglądarek w ostatnich miesiącach stawia na odpowiednio zoptymalizowane strony internetowe i... to w zupe...

Po latach pojedynczych aplikacji do wszystkiego wracamy do przeglądarek internetowych, które okazują się dużo bardziej efektywne. Wiele firm które przez lata stawiały na tworzenie osobnych przeglądarek w ostatnich miesiącach stawia na odpowiednio zoptymalizowane strony internetowe i... to w zupełności wystarcza. Wilk syty i owca cała. Ale jaką przeglądarkę na Androida wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale taka oczywista — tym bardziej, że dobrych produktów w temacie pojawia się coraz więcej. Mi Browser niewątpliwie jest jednym z produktów, którym warto się zainteresować!

Mi Browser is a fast and secure full-featured web browser for mobile devices. Top performance and amazing user experience allow you to surf the web, use search, watch videos, shop online, and play games. Additional trendy features, such as downloading images and videos from social media, file management tools, and private folder, will have all your needs covered!

Xiaomi od lat ma wierne grono fanów, którzy sięgają po wszystkie ich produkty w ciemno. No i kto skusi się na nową przeglądarkę firmy, Mi Browser, raczej nie będzie miał specjalnych powodów do narzekań. Przede wszystkim ta działa naprawdę sprawnie, a jej bajecznie prosty interfejs jest ogromnym atutem. Co w niej jednak wyjątkowego, pozwalającego wyróżnić się na tle konkurencji? Przede wszystkim: możliwość łatwego pobierania multimediów z social mediów i statusów na WhatsAppie. Ponadto z poziomu programu można łatwo zarządzać plikami na naszym urządzeniu, dokonywać bezpośredniego tłumaczenia stron, no i wszyscy fani ciemnych teł będą zachwyceni. Tak, dark mode jest na miejscu i działa jak należy.

【Download videos from social media】
You can download videos and images from Facebook, Instagram, and Twitter. Mi Browser also lets you save WhatsApp statuses of your friends. Save all the important items and don't worry about things getting lost.

【Manage files】
Manage videos, audio files, and images stored on your device. Add items intended for your eyes only to a private folder.

【Translation】
Browse content in other languages, select words and translate them instantly. This feature is currently supported in India, Indonesia, and Russia.

【Dark mode】
Switch to the dark color scheme to boost visual experience.

Aplikacja dostępna jest na platformie Google Play, w wersji uniwersalnej, za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu