8

Media Center Pack dla Windows 8 Pro za darmo przez ograniczony czas

Aplikacja Media Center, znana z poprzednich wersji systemów Windows nie znalazła się jednak w najnowszej wersji „okienek”. Dla osób, które Windows 8 nabyły wraz z urządzeniem lub z innych kanałów dystrybucji jak TechNet czy MSDN, aplikacja Media Center będzie dostępne w formie płatnego dodatku. Microsoft zdecydował się jednak przez ograniczony czas udostępnić tę aplikację zupełnie […]

Aplikacja Media Center, znana z poprzednich wersji systemów Windows nie znalazła się jednak w najnowszej wersji „okienek”. Dla osób, które Windows 8 nabyły wraz z urządzeniem lub z innych kanałów dystrybucji jak TechNet czy MSDN, aplikacja Media Center będzie dostępne w formie płatnego dodatku. Microsoft zdecydował się jednak przez ograniczony czas udostępnić tę aplikację zupełnie za darmo.

Zdobycie klucza uprawniającego do pobrania i instalacji Media Center Pack dla systemu Windows 8 Pro jest wręcz banalne – wystarczy udać się na poświęconą tej akcji podstronę, podać adres e-mail i uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość. Po jej otrzymaniu jedyne co nam pozostaje to wykonać kilka wypunktowanych czynności.

Źródło: XPEC.pl, źródło grafiki: Wowwindows8.