Felietony

Wstrzymajcie się jeszcze chwilę z zakupem tabletu Nexus 7

Grzegorz Marczak
Wstrzymajcie się jeszcze chwilę z zakupem tabletu Nexus 7
7

Nexus 7 sprzedaje się ponoć jak ciepłe bułeczki, nie ma się temu zjawisku jednak co dziwić. Naprawdę dobry tablet w cenie do 1000 PLN i to firmowany przez Google to prawdziwa gratka. Wiele osób zastanawia się dziś czy właśnie z Nexus 7 nie zacząć swojej przygody z tabletami. Zanim jednak pójdziecie...

Nexus 7 sprzedaje się ponoć jak ciepłe bułeczki, nie ma się temu zjawisku jednak co dziwić. Naprawdę dobry tablet w cenie do 1000 PLN i to firmowany przez Google to prawdziwa gratka. Wiele osób zastanawia się dziś czy właśnie z Nexus 7 nie zacząć swojej przygody z tabletami. Zanim jednak pójdziecie na zakupy - mam propozycje abyście się jeszcze chwilę wstrzymali.

29 października według przecieków jakie krążą w sieci ma się bowiem pojawić (a przynajmniej będzie zapowiedziany) nie tylko Nexus 7 z 32GB pamięci ale również wersja z HSPA+. I właśnie na taki model radzę wszystkim nowy użytkownikom tabletów poczekać, wersja z samym WIFI to mocne ograniczenie które z czasem będzie coraz bardziej odczuwalne. W sieci krążą też plotki, że wersji z 32GB pamięci ma całkowicie zastąpić wersję z 16 GB co może oznaczać, że będzie w tej samej lub podobnej cenie (co byłoby bardzo ciekawe).

Tak więc jeśli jeszcze nie kupiliście, to poczekacie. Warto też zobaczyć co jeszcze w tym tygodniu pokaże Apple - wszyscy czekamy na iPada mini.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleTabletynexus 7