Telewizja

Nowa formuła Ligi Mistrzów na nowych kanałach Canal+. Znamy ceny

Grzegorz Ułan
Nowa formuła Ligi Mistrzów na nowych kanałach Canal+. Znamy ceny
0

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kto będzie pokazywał w najbliższych trzech sezonach klubowe rozgrywki Ligi Europy i Konferencji UEFA. Dziś Canal+ zdradził szczegóły transmisji meczy Ligi Mistrzów UEFA.

Podobnie, jak w przypadku Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA, od bieżącego sezonu zmieniona została formuła rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.

Nowa formuła Ligi Mistrzów UEFA

W nowej formule Ligi Mistrzów UEFA, liczba drużyn które będą rywalizowały w głównej części rozgrywek wyniesie 36. Tutaj również jak w Lidze Europy i Konferencji, faza grupowa zostanie zastąpiona fazą ligową.

Każda z drużyn, które się zakwalifikują do fazy ligowej rozegra po osiem meczów - cztery u siebie i cztery na wyjeździe. Z fazy ligowej wyłonionych zostanie 16 drużyn, które od 1/8 finału zmierzą się już ze sobą w tradycyjnej formule pucharowej.

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów UEFA?

Przez najbliższe trzy sezony mecze Ligi Mistrzów Europy będą pokazywane na kanałach Canal+.

W tym celu, uruchomionych zostanie aż siedem nowych kanałów CANAL+ EXTRA oraz nowy kanał CANAL+ 360, a będą one dostępne w ofercie satelitarnej oraz przez internet w serwisie streamingowym CANAL+ online.

Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+ Polska:

Transmisje Ligi Mistrzów UEFA w nowym formacie będą dla widzów CANAL+ prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego przygotowujemy na tę okazję szereg zmian i nowości. W naszej ofercie pojawi się siedem dedykowanych Lidze Mistrzów kanałów sportowych, tak aby zagwarantować widzom swobodny dostęp do rozgrywanych równolegle meczów.

Ceny dostępu do meczy Ligi Mistrzów UEFA

Aby oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA, będzie trzeba zakupić nowy, dodatkowy pakiet sportowy - Super Sport, zawierający:

  • Kanał CANAL+ EXTRA 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez internet w serwisie CANAL+ online
  • Kanały eventowe CANAL+ EXTRA 2, CANAL+ EXTRA 3, CANAL+ EXTRA 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez internet w serwisie CANAL+ online
  • Dodatkowe kanały eventowe CANAL+ EXTRA 5, CANAL+ EXTRA 6, CANAL+ EXTRA 7 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów. Kanały będą dostępne wyłącznie na dekoderach podłączonych do internetu oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online
  • Kolekcja VOD SUPERSPORT dostępna na dekoderze podłączonym do internetu i w serwisie CANAL+ online

Z kolei wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA, dostępne będą na nowym kanale CANAL+ 360, dostępnym bez dodatkowych opłat dla klientów korzystających z dotychczasowego pakietu kanałów CANAL+, którzy nie zdecydują na zakup dodatkowego pakietu z wszystkimi meczami Super Sport. Pakiet Super Sport do kupienia będzie w cenie 20 zł (od dziś do końca sierpnia bez opłat) w opcji z zobowiązaniem, a bez zobowiązania 30 zł miesięcznie.
Źródło: Canal+.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news