Bank

Awaria mBank: problemy z działaniem internetowej wersji banku

Kamil Świtalski
Awaria mBank: problemy z działaniem internetowej wersji banku
14

Od kilkudziesięciu minut użytkownicy mBanku mają problemy z dostępem do swojego internetowego konta.

mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Tysiące zadowolonych klientów, masa fantastycznych usług, a w ostatnich tygodniach... coraz więcej problemów. W ubiegłe wakacje głośno było o wysyłanych przez dział testowy powiadomieniach push, ale na tym jeszcze nie koniec — w lutym Grzegorz zebrał trzy duże wpadki/awarie mBanku które wydarzyły się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Dzisiaj firma zalicza kolejne problemy.

Awaria mBanku - występują problemy z wczytaniem informacji i dostępem do usług

Użytkownicy od kilkudziesięciu minut mają problemy z dostępem do banku i korzystaniem z tamtejszych usług. Według danych zgromadzonych przez serwis Down Detector zaczęły się w godzinach popołudniowych i trwają aż do teraz. W kanałach social media pojawiły się informacje o trwających problemach — ich obsługa jednak nie zdradza żadnych szczegółów i tylko informuje o możliwości napotkania problemów z dostępem i komfortowym korzystaniem z banku.Redakcyjni koledzy informują że logowanie do aplikacji mBanku i próba załatwienia tam czegokolwiek jest niezwykle trudna. Po długim mieleniu udało się zrobić zlecić przelew, ale wszystko zakończyło się takim komunikatem:

Poza samymi operacjami, występują także problemy z samym zalogowaniem — i czasem nim uda się tego dokonać, przyjdzie podjąć nawet kilka prób.

Prawdopodobnie administracja w tle usilnie pracuje nad usunięciem awarii. Na tę chwilę nie wiadomo ile to może potrwać i kiedy wszystko ma szansę powrócić do normy. Miejmy nadzieję, że jest to kwestia najbliższych kilkunastu-kilkudziesięciu minut.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu