VOD

Długa lista nowości na Max. Wiele z nich już dostępna!

Konrad Kozłowski
Długa lista nowości na Max. Wiele z nich już dostępna!
Reklama

Mamy już marzec, a wraz z nim nowa fala emocji i wrażeń, które obiecują dostarczyć nam filmy i seriale. Czas nadszedł na nowości dostępne na platformi...

Mamy już marzec, a wraz z nim nowa fala emocji i wrażeń, które obiecują dostarczyć nam filmy i seriale. Czas nadszedł na nowości dostępne na platformie Max, bo wśród nich do oferty zawita "Grand Budapest Hotel". Dzieło Wesa Andersona, które zachwyciło widzów na całym świecie swoją niezwykłą estetyką i niepowtarzalnym klimatem, gdzie Ralph Fiennes wciela się w postać legendarnego konsjerża, Gustava H., który w międzywojennym, luksusowym hotelu staje się świadkiem serii niezwykłych wydarzeń.

Reklama

Max - co nowego? Nowości na marzec 2025

Kolejną propozycją dla kinomaniaków jest "Człowiek w żelaznej masce", czyli klasyczna opowieść o Muszkieterach, którzy wkraczają do akcji, aby uratować tajemniczego więźnia. Ich misja szybko przeradza się w skomplikowaną intrygę, która może zaważyć na losach francuskiego tronu. Film, pomimo upływu lat, to nadal gratka dla miłośników kostiumowych produkcji, a dynamiczna akcja i gwiazdorska obsada z pewnością cały czas nie zawodzą. Dla tych, którzy cenią sobie inspirujące historie o ludzkiej sile i determinacji, Max przygotował "Niezłomnego" w reżyserii Angeliny Jolie. Film opowiada niezwykłą historię Louisa Zamperiniego, olimpijczyka, który podczas II wojny światowej przeżył 47 dni dryfowania po Oceanie Spokojnym na tratwie.

W marcu na ekranach pojawi się również "Wdowy". Po nieudanym napadzie, w którym giną ich mężowie, cztery kobiety, nie mając ze sobą nic wspólnego, decydują się wziąć sprawy w swoje ręce. Muszą zmierzyć się z niebezpiecznym światem przestępczym i zawalczyć o swoją przyszłość. Film ten to mieszanka kryminału, thrillera i dramatu, a jego mocna obsada i zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że seans jest niezwykle emocjonujący.

Wśród serialowych premier na uwagę zasługuje "Dżinsy po radziecku", produkcja osadzona w Łotwie w 1979 roku. Młody fan rock'n'rolla zostaje wysłany do szpitala psychiatrycznego z powodów politycznych, gdzie rozpoczyna produkcję podróbek dżinsów. Miłośnicy kryminalnych zagadek z pewnością zainteresują się serialem "Gdy nikt nas nie widzi", w którym hiszpańska policjantka i amerykańska porucznik muszą połączyć siły, aby rozwiązać dwie skomplikowane sprawy.

Dla fanów komedii Max przygotował "Prawych Gemstonów", serial HBO autorstwa Danny'ego McBride'a. To historia ekscentrycznej rodziny teleewangelistów, która ukrywa swoje dewiacje i chciwość pod płaszczykiem działalności charytatywnej. Serial ten to satyra na współczesne media i religijny biznes, a jego absurdalny humor i wyraziste postacie gwarantują świetną zabawę. W marcu na Max pojawią się również nowe odcinki popularnych programów, takich jak "Mali ludzie, wielka rodzina", "YOLO III" czy "Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, cz. 3". Każdy znajdzie coś dla siebie.

Max marzec 2025 nowości - lista premier

Nowe seriale i programy na Max w marcu

  • Mali ludzie, wielka rodzina XV (7 Little Johnstons) - Johnstonowie to przeciętna siedmioosobowa amerykańska rodzina mieszkająca w Georgii. Są też największą na świecie rodziną bardzo niskiego wzrostu.
  • Dżinsy po radziecku (Soviet Jeans) - W 1979 roku na Łotwie młody fan rock’n’rolla zostaje wysłany do psychiatryka z powodów politycznych, gdzie rozpoczyna produkcję podróbek dżinsów.
  • Gdy nikt nas nie widzi (When No One Sees Us) - Hiszpańska policjantka Lucía Gutierrez i amerykańska porucznik Magaly Castillo muszą współpracować, aby odkryć prawdę stojącą za dwoma sprawami.
  • O Boże... tak! Seria niezwykle życiowych zdarzeń (Oh My God... Yes!) - Serial śledzi losy trzech najlepszych przyjaciółek, które nawigują kobiecość w nieprzewidywalnym, technologicznym świecie około roku 2102.
  • Prawi Gemstonowie IV (The Righteous Gemstones) - Historia światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Serial HBO autorstwa Danny’ego McBride’a.
  • YOLO III - Serial śledzi losy dwóch australijskich imprezowiczek, które szukają zabawnych chwil, nowych doświadczeń, pozytywnych wibracji i pełnych nadziei horoskopów w dziwacznym miasteczku Wollongong.

Nowe filmy na Max w marcu

  • Miłość Andrei (Andrea's Love) - 15-letnia Andrea chce odzyskać miłość swojego ojca, który zniknął z ich życia po rozwodzie z jej matką.
  • Aniołki Charliego (Charlie's Angels) - Aniołki Charliego muszą wkroczyć do akcji, aby uratować przyszłość naszej planety. Film z 2019 r.
  • Aniołki Charliego (Charlie's Angels) - Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu jako agentki do zadań specjalnych, które dostają zlecenie odszukania skradzionego oprogramowania. Film z 2000 r.
  • Dicks: Musical (Dicks: The Musical) - Dwóch egocentrycznych biznesmenów odkrywa, że są bliźniakami, i postanawiają zjednoczyć swoich rozwiedzionych rodziców.
  • Wzgórza Gaby (Gaby's Hills) - Jak co roku, 13-letnia Gaby spędza lato z tatą na małej wyspie. Te wakacje są jednak inne, bo weszła w okres dojrzewania.
  • Maskat (Muscat) - Lipiec 1982 roku w Maroku. Samir, 16-letni rybak, odkrywa swoje przyciąganie do mężczyzn, gdy poznaje pewnego turystę podróżującego z żoną.
  • Shayda - Irańska kobieta mieszkająca w Australii znajduje schronienie w ośrodku dla kobiet wraz ze swoją małą córką, próbując rozwieść się z przemocowym mężem.
  • Grand Budapest Hotel (The Grand Budapest Hotel) - Ralph Fiennes jako legendarny konsjerż, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym. Deszcz nagród – w tym cztery Oscary.
  • Człowiek w żelaznej masce (The Man In The Iron Mask) - Przygoda Muszkieterów zaczyna się od uratowania więźnia z fortecy. Wkrótce zdają sobie sprawę, że ich misja może zniszczyć tron, któremu służą.
  • Impreza życia (Ein Fest Furs Leben) - Komedia o organizatorze eventów i jego barwnej ekipie, której starannie zaplanowana impreza wymyka się spod kontroli.
  • Ciemna noc (Black Night) - Historia Ishaka, muzyka wędrującego po nocnych klubach Anatolii, który po 8 latach jest zmuszony wrócić do swojego rodzinnego miasta.
  • Dla Francji (For My Country) - Młody oficer pochodzenia algierskiego, traci życie podczas rytuału inicjacyjnego dla nowicjuszy w prestiżowej francuskiej akademii wojskowej.
  • Plan doskonały (Inside Man) - Clive Owen jako szef gangu złodziei planujący błyskotliwy napad na nowojorski bank. Gdy podczas akcji bierze zakładników, na pomoc wezwany zostaje wytrawny negocjator.
  • Karate Kid (The Karate Kid) - Remake klasycznego filmu Johna G. Avildsena. Historia zagubionego chłopca, który z pomocą swego starszego przyjaciela uczy się sztuki wschodnich walk.
  • Mnich i karabin (The Monk and The Gun) - Film opowiada, jak Królestwo Bhutanu stało się jedną z najmłodszych demokracji na świecie.
  • Tuesday - Matka i jej nastoletnia córka muszą stawić czoła śmierci, która przybywa w postaci niezwykłego ptaka.
  • Niezłomny (Unbroken) - Film w reżyserii Angeliny Jolie opowiada niesamowitą historię Louisa Zamperiniego, który przeżył 47 dni na tratwie na oceanie.
  • Gdzie jest Anne Frank? (Where Is Anne Frank?) - Kitty, wyimaginowana przyjaciółka, do której Anne Frank pisała w swoim pamiętniku, ożywa w dzisiejszym Amsterdamie. Nie zdaje sobie sprawy, że od tamtej pory minęły dekady i wyrusza w podróż, by odnaleźć swoją koleżankę.
  • Rodzice kontra duch (The Parenting) - Josh i Rohan planują weekendowy wypad, aby przedstawić sobie nawzajem swoich rodziców. Szybko jednak odkrywają, że ich wynajęty dom jest nawiedzony.
  • Trenerzy (The Trainers) - Pasquale jest treserem psów, który z zmaga się z przeróżnymi problemami. Pewnego dnia decyduje się otworzyć swój ośrodek szkoleniowy.
  • Ona słucha (Afraid) - Curtis i jego rodzina zostają wybrani do testowania rewolucyjnego nowego urządzenia domowego: cyfrowego asystenta rodzinnego o nazwie AIA.
  • Amal - Nauczycielka w Brukseli uczy uczniów miłości do czytania i wolności wyrażania siebie, nawet jeśli oznacza to narażenie się na niebezpieczeństwo.
  • Chinki (Chinas) - W szkole w Madrycie spotykają się dwie 9-letnie chińskie dziewczynki. Wszyscy zakładają, że się zaprzyjaźnią, ale absolutnie nic ich nie łączy.
  • Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, cz. 3 (Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part Three) - Bohaterowie są bezsilni wobec fali zniszczenia i muszą podjąć straszną decyzję: którą Ziemię, jeśli w ogóle, uratować?
  • Priscilla królowa pustyni (The Adventures of Priscilla: Queen of the Desert) - Trzy wystrojone drag queens robią wszystko, aby spełnić marzenia i dotrzeć na występ kabaretowy w Alice Springs.
  • Wdowy (Widows) - Kiedy czterech uzbrojonych rabusiów zostaje zabitych podczas próby napadu, wdowy po nich, które nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz długów pozostawionych przez przestępczą działalność ich mężów, postanawiają wspólnie zawalczyć o swoją przyszłość.

Nowe dokumenty na Max w marcu

  • Miasto Celtics (Celtics City) - Serial dokumentalny HBO, który opowiada historię drużyny NBA Boston Celtics.

Premiery na Max - marzec 2025 dzień po dniu

  • 1 marca 
    • Mam Talent! XVI, odc. 1
    • Miłość Andrei
    • Aniołki Charliego (2019)
    • Aniołki Charliego (2000)
    • Dicks: Musical
    • Wzgórza Gaby
    • Maskat
    • Shayda
    • Grand Budapest Hotel
    • Człowiek w żelaznej masce
  • 4 marca 
    • Miasto Celtics, odc. 1
  • 6 marca 
    • Mali ludzie, wielka rodzina XV, odc, 1
    • Dżinsy po radziecku, odc. 1-8
    • Impreza życia
  • 7 marca  
    • Gdy nikt nas nie widzi, odc. 1
    • Trójkąt zbrodni, odc. 1-6
    • Ciemna noc
    • Dla Francji
    • Plan doskonały
    • Karate Kid
    • Mnich i karabin
    • Tuesday
    • Niezłomny
    • Gdzie jest Anne Frank?
  • 10 marca  
    • O Boże... tak! Seria niezwykle życiowych zdarzeń, odc. 1-2
    • Prawi Gemstonowie IV, odc. 1
    • YOLO III, odc. 1
  • 13 marca 
    • Rodzice kontra duch
    • Trenerzy
  • 14 marca 
    • Ona słucha
    • Amal
    • Chinki
    • Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, cz. 3
    • Podrabiani zakochani
    • Priscilla królowa pustyni
    • Ostatni przystanek w hrabstwie Yuma
    • Dopóki miłość nas nie rozdzieli
    • Wdowy

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Reklama