6

Mapowy konkurs polskiego google rozstrzygnięty – zwycięzca jedzie do Googleplex.

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozwiązanie konkursu na najciekawszą mapę użytkownika stworzoną na platformie Mapy Google Polska. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Mountain View w Kaliforni, gdzie mieści się Googleplex – główna siedziba firmy Google Inc. Warto wiec było trochę się postarać bo tego typu wycieczka z pewnością może być bardzo ciekawym przeżyciem. W konkursie […]

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozwiązanie konkursu na najciekawszą mapę użytkownika stworzoną na platformie Mapy Google Polska. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Mountain View w Kaliforni, gdzie mieści się Googleplex – główna siedziba firmy Google Inc. Warto wiec było trochę się postarać bo tego typu wycieczka z pewnością może być bardzo ciekawym przeżyciem.

W konkursie brało udział 300 map – jak na google to można chyba powiedzieć, że tylko 300 no ale początki nie zawsze są łatwe. Jury konkursowe oceniało przede wszystkim czy mapy pełnią rolę mini przewodników i zawierają odpowiedniej jakości opisy i materiały multimedialne.

Zwycięzcą mapą została „LIZBONA – życie w rytmie muzyki Fado” wykonana przez Arkadiusza Łatko (serdecznie gratuluję i szczerze zazdroszczę nagrody).Jeśli będziecie mieli chwilę czasu polecam spacer zaproponowany przez Arka, jest to 6 dniowa wycieczka po Lizbonie. Bardzo dobre zdjęcia (co lubię) i ciekawy opis.