Internet

Mamy wejściówki na Infoshare!

Patronat Medialny
Mamy wejściówki na Infoshare!
8

InfoShare to jedna z największych konferencji Tech, New Media & Startups w Europie i na pewno największa w Polsce. Od 8 lat, rok rocznie gromadzi ponad 3 500 gości z ponad 10 krajów. Ponad 80 mówców z całego świata przekazuje solidną dawkę wiedzy na 5 scenach. InfoShare to przede wszystkim masa...

InfoShare to jedna z największych konferencji Tech, New Media & Startups w Europie i na pewno największa w Polsce. Od 8 lat, rok rocznie gromadzi ponad 3 500 gości z ponad 10 krajów. Ponad 80 mówców z całego świata przekazuje solidną dawkę wiedzy na 5 scenach. InfoShare to przede wszystkim masa wiedzy i inspiracji.

Konferencja odbywa się w gdańskim centrum wystawienniczo-kongresowym, AmberExpo, w dniach 11-12 czerwca.

Podczas tegorocznej edycji infoShare możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych - związanych z tematyką: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing, entrepreneurship itp. Obowiązuje podział związany z tematycznymi ścieżkami – na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshop. InfoShare 2015 to ponownie przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.

Jeśli to dla Was za mało, to co powiecie na networking na bursztynowym stadionie PGE Arena czy dodatkowe atrakcje kulturalne i plenerowe związane z regionem? InfoShare to także ekskluzywne warsztaty: Java, Scrum, Scala, Frontend, UX oraz Sales.

Po raz kolejny festiwalem zainteresować powinni się także właściciele startupów. Prócz specjalnej strefy dla globalnych biznesów i inwestorów z całego świata, czeka na nich duże wyzwanie. Zwycięzca konkursu Startup Contest powered by STARTER zgarnie bowiem 20 000 euro w gotówce i aż 1 000 000 euro od inwestorów. Reprezentować będzie także Polskę w międzynarodowym finale konkursu Creative Business Cup w Kopenhadze. Jest więc o co walczyć!
Informacje o Startup Contest: www.infoshare.pl/startup-zone

W ramach Startup Zone przygotowano również strefę wystawienniczą Startup Expo – przestrzeń gromadzącą najbardziej innowacyjne projekty z całego świata.

Zachęcamy do rejestracji na stronie www.infoshare.pl oraz uzupełnienia swojego profilu w aplikacji networkingowej. Wybrane formy uczestnictwa to dodatkowe atrakcje i korzyści, które można wykorzystać nie tylko podczas infoShare 2015.

Mamy dla was 5 wejściówek typu Standard Pass

Jeśli jesteście zainteresowani konferencją i chcecie zdobyć wejściówkę typu stadard pass to w komentarzu napiszcie nam o ciekawym polskim startupie - uzasadnijcie proszę dlaczego uważacie, że ma szanse co was w nim zainteresowało. Zwycięzców będziemy wybierać na bieżąco w komentarzach do momentu rozdanie 5 wejściówek.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjeInfoShare