Ciekawe strony

Mamy dla Was dwie wejściówki na Internet Beta 2012!

Grzegorz Ułan
Mamy dla Was dwie wejściówki na Internet Beta 2012!
48

Tej konferencji nie muszę chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Internet Beta to odbywająca się od czterech lat w Rzeszowie prestiżowa konferencja, dotycząca internetu w szerokim znaczeniu tego słowa, zrzeszająca środowiska internetowe i technologiczne. W tym roku odbędzie się w dniach 26—28 wrześ...


Tej konferencji nie muszę chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Internet Beta to odbywająca się od czterech lat w Rzeszowie prestiżowa konferencja, dotycząca internetu w szerokim znaczeniu tego słowa, zrzeszająca środowiska internetowe i technologiczne. W tym roku odbędzie się w dniach 26—28 września 2012.

Lista tegorocznych prelegentów robi duże wrażenie. Obecność na tej konferencji z pewnością może zaowocować nie tylko poszerzeniem wiedzy w temacie, ale również ciekawymi znajomościami i być może udziałem w interesujących nowych projektach.

Wartość takiej wejściówki na chwilę obecną to 790 zł, po 1 września - 1090 zł.

Wejściówka do wygrania w dzisiejszym konkursie obejmuje:

 1. Udział we wszystkich sesjach konferencji.
 2. Materiały konferencyjne.
 3. Wyżywienie w czasie trwania imprezy (obiady i przerwy kawowe).
 4. Udział w imprezach integracyjnych (25, 26 i 27 września 2012).
 5. Przejazd konferencyjnymi autobusami na trasie Rzeszów > Kielnarowa > Rzeszów.

Redakcja Antyweba ma dla dwojga naszych Czytelników wejściówki na konferencję. Wysoki poziom imprezy zainspirował nas do zorganizowania konkursu. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Spośród Waszych komentarzy wybierzemy dwa najciekawsze.

Oto pytanie konkursowe:

Dlaczego to właśnie Ty miałbyś wygrać jedną z wejściówek na konferencję Internet Beta 2012?

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 23 lipca 2012.
 2. Nagrodą w konkursie są dwie wejściówki, po jednej dla każdej z dwóch zwycięskich osób, na InternetBeta2012 w Rzeszowie.
 3. Konkurs trwa do przyszłego piątku (czyli do 27 lipca do północy), w tym czasie czekamy na komentarze z prawidłowymi odpowiedziami, pod tym wpisem.
 4. Wszelkie komentarze zawierające obraźliwe teksty będą kasowane.
 5. Zwycięzcę wybieramy wspólnie, całą redakcją Antyweb. Zwycięzca zostanie ogłoszony 28 lipca 2012.
 6. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani też inni redaktorzy Antyweb nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
 7. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Ułan i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.ulan@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu