Niezgrani

[Aktualizacja] Macie Xbox One? To się świetnie składa bo mam do rozdania 5 x Killer Instinct Sezon 2 Ultra Edition

Grzegorz Marczak
[Aktualizacja] Macie Xbox One? To się świetnie składa bo mam do rozdania 5 x Killer Instinct Sezon 2 Ultra Edition
36

Killer Instinct to legendarna bijatyka teraz wydana w wersji na konsolę nowej generacji. I właśnie ten tytuł możecie zdobyć w naszym szybkim konkursie a dokładnie Killer Instinct Sezon 2 Ultra Edition. Osobiście w Killer Instinct Sezon 2 jeszcze nie grałem ale widząc możliwość wyprowadzenia kombo...

Killer Instinct to legendarna bijatyka teraz wydana w wersji na konsolę nowej generacji. I właśnie ten tytuł możecie zdobyć w naszym szybkim konkursie a dokładnie Killer Instinct Sezon 2 Ultra Edition.

Osobiście w Killer Instinct Sezon 2 jeszcze nie grałem ale widząc możliwość wyprowadzenia kombosa z ponad 100 ciosów na pewno grać się będzie dobrze. Już wizualizuję sobie, kogo postawiłbym na przeciwko siebie w tej grze :)

Dla tych co nie znają tego tytuły :

Warto nadmienić, że Killer Instinct należy do grona gier które ukażą się wyłącznie na konsolę Xbox One. Microsoft bardzo się stara aby ich tytuły na wyłączność przyciągnęły do ich konsoli jak największą liczbę gracz. Trzeba przyznać, że mając w portfolio takie gry jak Forza Horizon 2, TitanFall, Hallo czy Sunset Overdrive (dość odlotowa pozycja, właśnie testuję) mają czym "nęcić".

Konkurs czyli gry rozdaję

No dobrze, przejdźmy jednak do naszego naszego szybkiego konkursu. Mam dla was 5 kodów na Killer Instinct Sezon 2 na Xbox One. Aby mieć szanse na zdobycie gry trzeba do środy 29.10.2014 do godziny 24:00 napisać w komentarzu historię waszego pierwszego Xboxa i pierwsze wrażenia z grania. Nie chodzi o długie opowiadania ale o trochę fajnych wspomnień bo przecież Xbox ma już na karku ładnych parę lat.

Czekam na wasze zgłoszenia, konkurs rozstrzygnięty do piątku. Wyniki będą podane w tym tekście. Powodzenia

[Aktualizacja]

Klucze do gry lecą do czytelników : Seba, BlondGamerGirl, Sebastian Szwed Paster03 i Dawid 'basior'. Gratuluję i proszę zwycięzców o kontak ze mną pod adresem grzegorz.marczak(na)gmail.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu