Windows

Lumia 640 otrzymuje Windows 10 Mobile

Konrad Kozłowski
Lumia 640 otrzymuje Windows 10 Mobile
39

W pierwszej chwili sądziłem, że dzisiejszy wieczór upłynie pod znakiem Windows 10 Mobile, czyli uaktualnieniu, którego doczekać się nie mogę. Niestety, dobre wieści dotyczą (jak na razie) tylko użytkowników Lumii 640 pochodzących z sieci T-Mobile. Aktualizacja OTA została właśnie udostępniona i...

W pierwszej chwili sądziłem, że dzisiejszy wieczór upłynie pod znakiem Windows 10 Mobile, czyli uaktualnieniu, którego doczekać się nie mogę. Niestety, dobre wieści dotyczą (jak na razie) tylko użytkowników Lumii 640 pochodzących z sieci T-Mobile.

Aktualizacja OTA została właśnie udostępniona i według informacji podanych przez T-Mobile na smartfony użytkowników trafi oprogramowanie w wydaniu 02177.00000.15184.36002. Oczywiście uaktualnienie będzie docierało do użytkowników falami, więc jeśli dzisiaj nie otrzymaliście jeszcze powiadomienia o jego dostępności, to należy uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bądź sprawdzać obecność uaktualnienia manualnie w ustawieniach systemu.

Co interesujące, Polacy są prawdopodobnie pierwszymi użytkownikami, którzy doczekali się możliwości przeprowadzenia aktualizacji. Dziękujemy za wyróżnienie którejkolwiek ze stron odpowiedzialnych za doprowadzenie procesu do tego momentu, ale przypominam, że lista modeli wciąż oczekujących na aktualizację jest znacznie szersza. Nie wspominając o wariantach od operatorów - moja Lumia 640 nadal więc będzie odpoczywać na półce, zbierając kurz i oczekując na swoją kolej.

Źródło T-Mobile Trendy via WPWorld.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu