Polska

LimePass - od dziś możecie już wykupować tygodniową subskrypcję na wypożyczanie hulajnóg Lime

Grzegorz Ułan
LimePass - od dziś możecie już wykupować tygodniową subskrypcję na wypożyczanie hulajnóg Lime
10

Jeśli brakuje Wam w zestawie Waszych subskrypcji kolejnej pozycji, mam dobrą wiadomość, operator hulajnóg Lime wprowadza własną subskrypcję LimePass na 7 dni, na wypożyczanie ich hulajnóg.

Wypożyczalnie hulajnóg na dobre zadomowiły się już na ulicach, a bardziej na chodnikach polskich miast, teraz jeden z operatorów - Lime, wprowadza spore udogodnienie dla osób, które codziennie z nich korzystają, przemieszczając się po Warszawie czy Poznaniu w drodze do pracy lub szkoły czy z powrotem.

Teraz, po wykupieniu subskrypcji Lime (19,99 zł), przez 7 dni użytkownicy ich hulajnóg mogą je bezpłatnie wypożyczać, bez ponoszenia kosztów ich odblokowywania (3,00 zł). Usługa ta, jak przekonuje operator pozwoli na zaoszczędzenia tygodniowo nawet 22 zł osobom, które wypożyczają hulajnogi codziennie co najmniej po 2 razy, czyli na przykład na wspomniane kursy do i z pracy czy szkoły.

Paulina Ackermann, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech:

Aktywując usługę LimePass oferujemy użytkownikom hulajnóg Lime wygodniejszy i bardziej atrakcyjny finansowo sposób poruszania się po mieście. W kontekście rosnącej popularności hulajnóg współdzielonych, często wykorzystywanych jako rozwiązanie dojazdowe pierwszego i ostatniego kilometra, jest to bardzo istotne. Jak wskazują lokalne dane Lime, hulajnogi elektryczne są wypożyczane przede wszystkim przez mieszkańców polskich miast, którzy stanowią 85 procent wszystkich użytkowników w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki rozwiązaniom takim jak LimePass jeszcze więcej osób do swoich codziennych podróży wybierze alternatywne środki transportu, przyjazne dla mieszkańców miast i środowiska.

Jak aktywować taką subskrypcję? Po uruchomieniu aplikacji Lime, wystarczy skorzystać z opcji widocznej w menu aplikacji - LimePass, potwierdź chęć jej wykupienia i opłacić tak, jak opłacacie samo wypożyczenie. Po wykupieniu subskrypcji, będziecie ponosić jedynie koszt minutowy swoich przejazdów, bez kosztów odblokowania hulajnogi.
Źródło: Lime.

Artykuł został napisany na smartfonie Samsung Galaxy Note 10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu