51

Liga Mistrzów UEFA w cenie abonamentu w Cyfrowym Polsacie. Klienci Plusa obejrzą przez IPLA

Liga Mistrzów UEFA w pakiecie w Cyfrowym Polsacie
Wprawdzie mundial jeszcze trwa, przed nami najciekawsze mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, odbywających się w Rosji, ale Cyfrowy Polsat już szykuje się do kolejnej gratki dla kibiców piłki nożnej, czyli transmisji z rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligii Europy.

Od dziś Cyfrowy Polsat rozpoczął sprzedaż w swoje ofercie dostępu do nowych piłkarskich kanałów premium Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV. CP zdobył prawa do transmisji rozgrywek Ligii Mistrzów i Ligii Europy na trzy kolejne sezony, łącznie więc fani piłki nożnej mogą przygotować się do transmisji blisko 1000 meczów, po 343 na sezon.

Liga Mistrzów UEFA

Pakiet Polsat Sport Premium składa się 2 kanałów Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 i dostępny będzie w pakietach rodzinnych Cyfrowego Polsatu:

  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat;
  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) – w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat.
Liga Mistrzów UEFA  w pakiecie w Cyfrowym Polsacie

Każdy dzień meczowy będzie składał się 8 godzin relacji (mecze+studio) na dwóch kanałach premium. Same mecze będą rozrywane w następujących porach: dwa mecze o 18:55 i sześć o 21:00 we wtorki i środy, to jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, a mecze Ligii Europy w czwartki. Oprócz telewizji abonenci będą mogli oglądać mecze także poza domem na urządzeniach mobilnych korzystając z serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Grupa Polsat dla polskich kibiców nabyła wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Nowe rozgrywki piłkarskie będą dostępne zarówno dla abonentów Cyfrowego Polsatu, klientów sieci Plus, jak i użytkowników telewizji internetowej IPLA.

No własnie, a co dla klientów Plusa? Ci uzyskają dostęp do nowego pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM i będą mogli śledzić rozgrywki w internecie i na urządzeniach mobilnych poprzez aplikację IPLA. Z tej oferty będą mogli skorzystać klienci Plus Abonament oraz Plus Internet LTE podpisujący nową umowę, przedłużający umowę i przenoszący numer w następujących cenach:

  • W Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących w cenie 70 zł miesięcznie.
  • W Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

A co z pozostałymi klientami, którzy korzystają z innych pakietów usług głosowych i internetowych? Będą musieli liczyć się z dodatkową opłatą za dostęp do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM w cenie 40 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów odnośnie dostępnych pakietów i cen znajdziecie na stronach Cyfrowego Polsatu oraz w przypadku Plusa, na stronach z ofertą głosową i internetową.