Telekomy

Liga Mistrzów UEFA w cenie abonamentu w Cyfrowym Polsacie. Klienci Plusa obejrzą przez IPLA

Grzegorz Ułan
Liga Mistrzów UEFA w cenie abonamentu w Cyfrowym Polsacie. Klienci Plusa obejrzą przez IPLA
51

Wprawdzie mundial jeszcze trwa, przed nami najciekawsze mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, odbywających się w Rosji, ale Cyfrowy Polsat już szykuje się do kolejnej gratki dla kibiców piłki nożnej, czyli transmisji z rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligii Europy.

Od dziś Cyfrowy Polsat rozpoczął sprzedaż w swoje ofercie dostępu do nowych piłkarskich kanałów premium Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV. CP zdobył prawa do transmisji rozgrywek Ligii Mistrzów i Ligii Europy na trzy kolejne sezony, łącznie więc fani piłki nożnej mogą przygotować się do transmisji blisko 1000 meczów, po 343 na sezon.

Pakiet Polsat Sport Premium składa się 2 kanałów Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 i dostępny będzie w pakietach rodzinnych Cyfrowego Polsatu:

  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat;
  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) – w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat.

Każdy dzień meczowy będzie składał się 8 godzin relacji (mecze+studio) na dwóch kanałach premium. Same mecze będą rozrywane w następujących porach: dwa mecze o 18:55 i sześć o 21:00 we wtorki i środy, to jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, a mecze Ligii Europy w czwartki. Oprócz telewizji abonenci będą mogli oglądać mecze także poza domem na urządzeniach mobilnych korzystając z serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Grupa Polsat dla polskich kibiców nabyła wyłączne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, Internetu i urządzeń mobilnych. Nowe rozgrywki piłkarskie będą dostępne zarówno dla abonentów Cyfrowego Polsatu, klientów sieci Plus, jak i użytkowników telewizji internetowej IPLA.

No własnie, a co dla klientów Plusa? Ci uzyskają dostęp do nowego pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM i będą mogli śledzić rozgrywki w internecie i na urządzeniach mobilnych poprzez aplikację IPLA. Z tej oferty będą mogli skorzystać klienci Plus Abonament oraz Plus Internet LTE podpisujący nową umowę, przedłużający umowę i przenoszący numer w następujących cenach:

  • W Plus Abonament oferta z nowym pakietem IPLA to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących w cenie 70 zł miesięcznie.
  • W Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

A co z pozostałymi klientami, którzy korzystają z innych pakietów usług głosowych i internetowych? Będą musieli liczyć się z dodatkową opłatą za dostęp do pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM w cenie 40 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów odnośnie dostępnych pakietów i cen znajdziecie na stronach Cyfrowego Polsatu oraz w przypadku Plusa, na stronach z ofertą głosową i internetową.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu