2

LG V30 na Dzień Kobiet w oryginalnym kolorze i z bonem o wartości 500 zł

LG chce wykorzystać okazję i na Dzień Kobiet proponuje klientom zupełnie nowy wariant kolorystyczny modelu V30 oraz... atrakcyjną promocję cenową. W rezultacie, korzystając z promocji, za smartfona faktycznie zapłacimy 2300 zł.

Nie ukrywam, że pobłażliwie się uśmiecham, słysząc w radiu te wszystkie reklamy w stylu „kup smartfona lub laptopa na dzień kobiet”. LG na szczęście nie uderza w ten sam ton i promuje „malinową” wersję V30 z nieco większym wyczuciem.

LG V30 rose red

Samego smartfona przedstawiać nikomu na pewno nie trzeba, bo jest on dostępny na rynku od kilku miesięcy. Kilka tygodni temu na MWC debiutowała jego wersja S wsparta mechanizmami sztucznej inteligencji (ale trzeba zaznaczyć, że „zwykły” V30 też je otrzyma w formie aktualizacji). To typowy przedstawiciel górnej półki cenowej z kilkoma wyróżnikami, jak ręczny tryb nagrywania wideo, ekran OLED FullVision czy przetwornik Hi-Fi Quad DAC.

LG V30 malinowy

Malinowa wersja kolorystyczna jest fajna, ale znacznie interesująca wydaje się towarzysząca jej promocja, w ramach któej w dniach 8 – 11 marca LG v30 w sklepach Media Markt i Saturn będzie sprzedawany wraz z bonem o wartości 500 złotych. To pomniejsza faktyczną cenę telefonu z 2799 do 2299 złotych, co jest całkiem atrakcyjną opcją, biorąc pod uwagę jego możliwości i walory.

LG V30 malina

LG V30 smartfon bon 500 zł