LG

LG G7 ThinQ w Polsce. A gratis dostaniemy telewizor lub monitor

Tomasz Popielarczyk
LG G7 ThinQ w Polsce. A gratis dostaniemy telewizor lub monitor
2

LG G7 ThinQ wchodzi Polski i zaskakuje bonusami dostępnymi w przedsprzedaży. Są to bowiem telewizory i monitory marki LG. Czy jednak sam smartfon jest na tyle dobry, by się na niego skusić?

LG G7 oficjalnie w Polsce. Koreański producent ma duży apetyt i nie przebiera w środkach. Od 1 do 15 czerwca smartfon będzie bowiem sprzedawany w specjalnej promocji. W jej ramach klienci otrzymają specjalne prezenty. Te natomiast różnią się w zależności od miejsca, w którym kupimy LG G7:

W Play telewizor

Play podchodzi do tematu w sposób najciekawszy. U operatora smartfon będzie sprzedawany wraz z 43-calowym telewizorem LG 43UK6300. To model z najnowszej, tegorocznej serii, który został wyposażony w mechanizm ThinQ AI, a więc sztuczną inteligencję, o której szerzej pisaliśmy niedawno. W sklepach za model ten zapłacimy 2049 zł, a więc oferta jest bardzo atrakcyjna i liczba promocyjnych egzemplarzy powinna się szybko wyprzedać.

U pozostałych monitor

Orange, Plus i T-Mobile do smartfona będą dorzucali 24-calowy monitor. To model LG 24MT49VF raczej z niższej półki, którego cenę ustalono na ok. 600 złotych. Rozdzielczość HD nie zachwyca, ale sprzęt posiada wbudowany tuner telewizyjny, co pozwala mu pełnić rolę zarówno monitora jak i telewizora.

W wolnej sprzedaży - droid ze Star Wars

W wolnej sprzedaży LG G7 będzie oferowany w cenie 3499 złotych. Tutaj bonus jest najmniej okazały (ale ciągle jest!). To droid BB9E - zdalnie sterowany gadżet, którym można sterować zarówno za pomocą smartfona jak i opaski.

Oprócz tego producent zapewnia klientom ubezpieczenie wyświetlacza na rok. I tu ciekawostka, bo w przypadku poprzedniego modelu również było ono oferowane. Skorzystało z niego zaledwie 18 osób. LG tym samym chwali się, że smartfony tej marki są naprawdę solidne i wytrzymałe. Zresztą mają to potwierdzać normy militarne, które spełniają. Przyznam szczerze, że jeszcze żadnego LG (nie licząc mojego starego LG G2) nie potłukłem, więc trudno mi to zweryfikować (a może już to zweryfikowałem właśnie nie tłukąc ich?). Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia będzie zarejestrowanie smartfona online, ale to akurat nie powinno być problemem.

Na polski rynek trafią dwa warianty kolorystyczne LG G7: czarny New Aurora Black i granatowy New Moroccan Blue. Więcej o samym smartfonie oraz jego możliwościach pisaliśmy już niejednokrotnie. Albert zebrał wszystko, co trzeba wiedzieć o LG G7 w swoim artykule.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu