Off topic

LEGO zapowiada nowe zestawy dla miłośników gier wideo. Premiera już latem!

Kamil Świtalski
LEGO zapowiada nowe zestawy dla miłośników gier wideo. Premiera już latem!
0

LEGO nie zwalnia tempa z wypuszczaniem kolejnych zestawów bazujących na uwielbianych grach Nintendo. Już za kilka tygodni do sklepów trafi kolejny rzut. Oto co zaserwują nam tym razem!

Współpraca LEGO i Nintendo najwyraźniej jest satysfakcjonująca dla obu stron. Jeżeli myśleliście że firmy powiedziały już swoje ostatnie słowo to... nic z tych rzeczy. LEGO właśnie zapowiedziało nowe zestawy z gry "Animal Crossing"!

Nowe zestawy LEGO "Animal Crossing". Premiera już latem!

Świat "Animal Crossing" dla wielu jest symbolem szaleństwa, jakie rozegrało się w 2020. Wielu graczy jest zgodnych w opinii, że to właśnie jedna z tych otulających przygód, które pozwoliły im przetrwać trudne chwile. Kolorowa, niezobowiązująca, rozrywka — bez krzty stresu, stawiająca wyłącznie na relaks, idealnie sprawdziła się w tamtych trudnych czasach.

A kolorowe światy idealnie nadają się na przeniesienie do świata LEGO. Pierwsze zestawy spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dlatego firmy postanowiły pójść za ciosem i zaserwować nam kolejną porcję klocków ze świata Animal Crossing.

LEGO na swoim Twitterze wrzuciło pierwszy teaser który nie pokazywał zbyt wiele, ale tutaj z pomocą przyszły nam pierwsze grafiki udostępnione przez Jay's Brick Blog. W serwisie dostępne są pełne podglądy obu nowych zestawów zmierzających do kolekcji LEGO — Dodo Airlines oraz Ratusza. W obu pakietach dostępnych będzie także kilka mini-figurek, w tym wyczekiwany od dawna KK Slider — czyli piesek zaprezentowany na oficjalnym kanale LEGO.

Lego Animal Crossing. Źródło: Jay's Brick Blog

Nowe figurki mają trafić do sprzedaży już pierwszego sierpnia. Ceny zestawów nie są jeszcze znane, ale ceny dotychczasowych LEGO z Animal Crossing są dość zróżnicowane. Najmniejsze zestawy (Dyniowy Ogród Maple) kosztowały około 20 złotych, duży pakiet z Nook's Cranny i domek Rosie to koszt ponad 350 złotych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu