Świat

Le Web 09 - transmisja video już trwa!

Grzegorz Marczak
Le Web 09 - transmisja video już trwa!
4

Le Web to impreza organizowana przez Loïc Le Meur właściciela min. takich serwisów jak seesmic.com. Jest to chyba największa konferencja tego typu w europie, gromadząca największe "gwiazdy" branży internetowej na świecie. To co podoba mi się w Le Web to zarówno różnorodność prezentacji, ciekawe pane...

Le Web to impreza organizowana przez Loïc Le Meur właściciela min. takich serwisów jak seesmic.com. Jest to chyba największa konferencja tego typu w europie, gromadząca największe "gwiazdy" branży internetowej na świecie. To co podoba mi się w Le Web to zarówno różnorodność prezentacji, ciekawe panele dyskusyjne ale również dość swobodny styl i klimat całego spotkania. W tym roku na liście uczestników znalazło się ponad 2 tysiące osób z 46 krajów (liczba trochę przerażająca)! Konferencja zaczyna się już dzisiaj a dla tych którzy nie mogli wybrać się na nią do Paryża przygotowana została transmisja online, dzięki której możemy na żywo śledzić przebieg wszystkich preznetacji i paneli oraz pokazy startupów. Poniżej wklejki pozwalające oglądać (do czego gorąco zachęca) Le Web na żywo.


Webcam chat at Ustream

Podkreślę po raz kolejny - mimo dość wysokich opłat za konferencję (bilety na 2 dniowe spotkanie kosztowały ok 1000 EUR) transmisja video jest darmowa i dostępna dla wszystkich. Mam nadzieję, że organizatorzy naszych konferencji w końcu przekonają się, że warto robić transmisje video i że tak naprawdę jest to z korzyścią dla ich konferencji i nie należy liczyć jedynie strat finansowych wynikających z tego, że ktoś nie zapłaci za bilet.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencja