Akcja Partnerska

Kupuj elektronikę taniej! Przegląd najlepszych promocji w Media Expert

RA
Redakcja Antyweb
4

Szukanie okazji cenowych bywa naprawdę satysfakcjonujące. Zwłaszcza, jeśli uda się upolować coś sporo taniej. Postanowiliśmy Ci nieco ułatwić zadanie i zebraliśmy najciekawsze promocje dostępne aktualnie w Media Expert. Sprawdź, co z Twojej listy zakupów możesz kupić teraz dużo taniej!

Limitowane okazje na laptopy i komputery

Jeszcze jakiś czas temu był problem z dostępem podzespołów i komputerów. Media Expert posiada jednak bardzo bogaty asortyment, który spodoba się graczom oraz użytkownikom poszukującym sprzętu do pracy. Musisz jednak uważać! Oferty są limitowane czasowo oraz ilościowo. Jeśli więc znajdziesz idealny sprzęt, nie zwlekaj z jego zakupem.

Oferta dostępna tu: https://www.mediaexpert.pl/lp,laptopy-limitowane-okazje

Przeceny XXL! Taniej do 80%

Do 26 maja trwają przeceny XXL. W promocji bierze udział niemalże cały asortyment dostępny w sklepie Media Expert. Niektóre z urządzeń możesz kupić nawet 80% taniej. Wśród oferty znajdziesz telewizory, smartfony, komputer, sprzęt AGD, a także narzędzia ogrodowe. Co więcej, wiele przecenionych towarów możesz kupić na raty, korzystając z zerowego oprocentowania.

Oferta dostępna tutaj: https://www.mediaexpert.pl/lp,promocja-przeceny-xxl

Kup laptopa i odbierz gratisy za 730 zł!

Wiesz, że kupując laptopa MSI objętego promocją, możesz otrzymać gratisy o łącznej wartości 730 zł? To między innymi myszka, plecak i gra Lego Star Wars. Naprawdę miły prezent!

Sprawdź promocję tutaj: https://www.mediaexpert.pl/lp,13725-msi-laptop-meta-ready-odbierz-gratisy

Gratka dla graczy! Sezon na gaming

Sezon na gaming to akcja stworzona z myślą o graczach. Jeśli lubisz gry albo szukać prezentu dla bliskich, koniecznie tutaj zajrzyj. Niektóre urządzenia dostępne są w cenie niższej nawet o 40%! Wśród atrakcyjnej oferty nie brakuje laptopów, monitorów oraz komputerów stacjonarnych. Kupisz tu także najnowsze gry i akcesoria gamingowe.

Oferta dostępna tutaj: https://www.mediaexpert.pl/lp,sezon-na-gaming

Coś dla fanów LEGO!

Jeśli jesteś fanem LEGO i musisz kupić nowy monitor, to idealny moment! MSI oferuje świetną promocję, która umożliwia odebranie zestawu klocków o wartości do 450 złotych. Wystarczy, że spełnisz warunki regulaminowe i zarejestrujesz się na stronie producent.

Więcej o promocji przeczytasz tutaj: https://www.mediaexpert.pl/lp,13742-msi-odbierz-zestaw-lego

Ostre ceny dla ostrych graczy! Nawet 40% taniej

To nie koniec okazji dla graczy. Teraz akcesoria gamingowe marki Mad Dog można kupić nawet 40% taniej. Warte uwagi przeceny dotyczą myszek, klawiatur, słuchawek, mikrofonów, podkładek, foteli, kontrolerów, a także komputerów stacjonarnych! To naprawdę dobry moment na uzupełnienie swojego warsztatu sprzętu gamingowego.

Sprawdź ofertę tutaj: https://www.mediaexpert.pl/lp,mad-dog-ostre-ceny

 

-

Materiał powstał we współpracy z Media Expert

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu