Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Sony

Kup smartfona Sony XPERIA X i... przeżyj niesamowitą przygodę. Tak smartfonów jeszcze nie sprzedawano!

JS
Jakub Szczęsny
35

Jeżeli uważacie, że widzieliście już wszystko - tańczące psy na konferencjach, okrzyki, oklaski podczas prezentacji nowych urządzeń - Sony dokłada do tego kolejną cegiełkę. Producent od dziś rusza z przedsprzedażą swoich najnowszych urządzeń z serii Xperia X - każdy klient, który kupi ten telefon otrzyma dodatkowo voucher na jedną z - jak to określa producent - "atrakcji". Co jest do zgarnięcia?

Jeżeli zawsze marzyliście o przejażdżce czołgiem T-55, masażu tajskim, albo dream jumpie, ta promocja jest dla Was. Sony przewidziało w ramach zakupu XPERII X jedną z ponad 60 niezwykłych atrakcji. Cóż, nie widziałem, żeby jakikolwiek producent w taki sposób reklamował swoje telefony komórkowe. Jeżeli szukacie telefonu, a poza tym jesteście fanami mocnych wrażeń, oferta wydaje się być dla Was.

Smartfony Xperia X stawiają na możliwości fotograficzne - Sony słynie z urządzeń, które robią naprawdę dobre zdjęcia i zawsze wraz ze swoimi flagowcami jest oceniane bardzo wysoko przez maniaków mobilnej fotografii.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać voucher?

Wystarczy zakupić telefon w jednym z objętych akcją sklepów (Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, Sferis, 4 CV, Komputronik, sklepy Sony Centre, e-shop Sony Mobile, Xkom, Morele.net i M-point, następnie do promocji dołączą również Plus, T-Mobile oraz Play) - wraz z urządzeniem otrzymacie kopertę z numerem rezerwacyjnym, który należy wpisać na tej stronie. Wtedy otrzymacie dostęp do jednej z 62 atrakcji przewidzianych przez producenta. Uwaga, macie czas do 29 maja!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sony