Akcja Partnerska

Kup Allegro Smart! przed świętami w niższej cenie i ciesz się darmowymi dostawami przez cały kolejny rok

GU
Grzegorz Ułan
11

Doskonale pamiętam premierę Allegro Smart! pod koniec wakacji 2018 roku. Zaproszenia na konferencję prasową, na której miała się odbyć prezentacja nowej usługi zatytułowane były: Od poniedziałku już nic nie będzie jak kiedyś. Bądź świadkiem naszej rewolucji! Bez wątpienia była to rewolucja, świadczy o tym popularność tej usługi, która rośnie cały czas do teraz, ponad dwa lata po debiucie.

Od debiutu Allegro Smart! w 2018 roku, konsumenci kupujący na Allegro i korzystający z tej usługi zaoszczędzili już 1 mld zł (rekordzista zaoszczędził 114 000 zł), a tylko w pierwszej połowie tego roku 540 mln zł, to pokazuje, że klienci coraz bardziej doceniają korzyści płynące z tej usługi. Jakie to korzyści?

Darmowe dostawy i zwroty, dzięki Allegro Smart!

Allegro Smart! to usługa, po której wykupieniu możemy korzystać z darmowych dostaw i zwrotów towarów zakupionych na Allegro w nieograniczonej ilości. Do wybory mamy tu dwa pakiety, pierwszy za 8,99 zł, który wykupujemy na miesiąc, a drugi w promocyjnej cenie obowiązującej do 24 grudnia - 39 zł (standardowa cena to 49 zł), ważny jest przez cały rok, co zwłaszcza w grudniu w okresie przedświątecznym pozwoli na zwrot całego kosztu Allegro Smart! już po kilku zakupach.

Grzegorz Czapski, Business Development Officer w Allegro:

Koniec roku to czas, w którym zainteresowanie zakupami online znacznie rośnie, ponieważ szykujemy się do nowej pory roku oraz okresu świątecznego. Chcieliśmy trochę ułatwić te przygotowania naszym klientom, dlatego też postanowiliśmy zaoferować im możliwość skorzystania z Allegro Smart!, pakietu bezpłatnych dostaw i zwrotów, z 20-procentowym rabatem.

Oznacza to, że mogą oni teraz uzyskać dostęp do Allegro Smart! za jedynie 3,25 zł miesięcznie. Uważamy, że to duża wartość dla konsumenta, ponieważ jednorazowa dostawa do punktów odbioru kosztuje zwykle prawie 3 razy więcej, a przesyłka kurierska nawet 4 razy więcej. Dotychczasowi posiadacze pakietu Smart! również mogą skorzystać z tej promocji i przedłużyć jego ważność o dodatkowe 12 miesięcy za niższą cenę.

Darmowe dostawy obejmują już ponad 100 mln produktów dostępnych w sprzedaży na Allegro, dla porównania: na start było to 30 mln, a więc i sprzedający na Allegro docenili zalety tej usługi i również coraz chętniej przystępują do tego programu.

Jedynym warunkiem skorzystania z darmowych dostaw takich produktów jest zakupienie ich na kwotę minimum 40 zł przy zamówieniu ich z odbiorem w ponad 28 tysięcy punktów, obejmujących:

  • Paczkomaty InPost, dostępne 24/7/365
  • sklepy sieci Żabka,
  • stacje Orlen,
  • placówki Poczty Polskiej,
  • kioski RUCH-u,
  • automaty pocztowe,

W przypadku wyboru dostawy do domu lub do dowolnego innego miejsca w całej Polsce przez kuriera, zakupy na kwotę minimum 100 zł również gwarantują darmowe dostawy i co ważne, od listopada tego roku możliwa jest w tej opcji płatność za zakupy za pobraniem w ramach Allegro Smart!.

Podobnie rzecz się ma ze zwrotami, wystarczy zapakować i dostarczyć towar do odpowiedniego punktu nadania, aby wysłać nietrafiony zakup do sprzedawcy bez ponoszenia kosztów, a pieniądze za towar błyskawicznie wracają na nasze konto. W ramach Programu Ochrony Kupujących, dla posiadaczy Allegro Smart!, zwrot ten dokonywany jest w terminie maksymalnie dwóch dni roboczych.

Dodatkową korzyścią przy zakupach z Allegro Smart! w połączeniu z usługą Allegro Pay jest możliwość zapłaty za zakupione towary w trzech ratach 0%, czyli bez dodatkowych opłat czy prowizji.

Dodatkowe promocje dla abonentów Allegro Smart!

Darmowe dostawy i zwroty, to nie wszystkie korzyści z opłacania Allegro Smart! Każdy posiadacz tej usługi może brać udział w specjalnych promocjach, które pojawiają się na Allegro przez cały rok.

Warto wymienić tu największy festiwal promocji zakupowych na Allegro każdej jesieni - Allegro Smart! Week, dostępny tylko dla osób posiadających Allegro Smart! pozwalający na zakup wybranych towarów ze zniżką aż do 70%.

To największa coroczna promocja, ale również przez pozostałą cześć roku, każdego dnia, posiadacze Allegro Smart! mogą korzystać z promocji dedykowanych i widocznych na Allegro tylko dla nich. Dzięki takim okazjom posiadacze usługi mogą zaoszczędzić każdego dnia od stu do kilkuset złotych, kupując w obniżonych cenach m.in. artykuły codziennego użytku, kosmetyki, książki, ubrania, sprzęt elektroniczny czy AGD.

Warto tu też wspomnieć o wczesnym dostępie dla abonentów Allegro Smart! do systemu zakupu biletów na ważne wydarzenia artystyczne i kulturalne czy koncerty w atrakcyjnych cenach.

Jak dołączyć do Allegro Smart!?

To chyba aż nadto za jedyne 39 zł rocznie? Korzyści z zakupu tego abonamentu są niezaprzeczalne. Jeśli kupujemy tylko kilka razy w ciągu roku na Allegro, koszt ten na pewno się nam zwróci. Przy zakupach raz w miesiącu, koszt Allegro Smart! nie tylko się zwróci, ale w skali roku zaoszczędzimy w ten sposób poważną sumę.

Aby wykupić Allegro Smart! w promocyjnej cenie 39 zł za rok, wystarczy odwiedzić stronę https://allegro.pl/smart, wybrać pakiet roczny i opłacić go w dowolny sposób - szybkim przelewem korzystając z bramki płatniczej, kartą płatniczą (danych karty nie trzeba zapisywać na stałe w systemie) lub BLIKIEM.

To była instrukcja dla nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze z Allegro Smart!, ale obecni klienci również mogą skorzystać z tej promocyjnej ceny 39 zł, po jej wykupieniu ważność usługi wydłuży się na kolejny rok po zakończeniu aktualnie obowiązującego pakietu.

Święta, Święta...

W tym roku, ze względu na reżim sanitarny, zapewne nie spotkamy się ze wszystkimi członkami rodziny, tak jak w każde poprzednie święta. Co nie znaczy, że nie będziemy o myśleć o naszych bliskich i że nie chcemy wyrazić naszych ciepłych uczuć upominkiem świątecznym. Szczególnie dla dzieci brak prezentów od babć, dziadków, cioć i wujków, mógłby być ogromnie rozczarowujący. Allegro Smart! wychodzi naprzeciw zdalnemu obdarowywaniu bliskich.

Dzięki programowi w cenie 39 zł dokonamy wszystkich koniecznych świątecznych wysyłek, tak by bliscy czuli, że o nich pamiętamy i myślimy. Możemy przy tym dodatkowo obniżyć koszty korzystając ze specjalnych promocji dla posiadaczy Allegro Smart!, a nawet odroczyć płatność za prezenty, jeżeli skorzystamy także Allegro Pay i zdecydujemy się na rozłożenie płatności na trzy nieoprocentowane raty.

Po świętach natomiast, przez kolejne jedenaście miesięcy będziemy mogli korzystać z darmowych dostaw oraz zwrotów przy naszych regularnych i okazjonalnych zakupach, o ile oczywiście wybierzemy produkty objęte programem.

--
Artykuł powstał przy współpracy z Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu