11

Kto stoi za kampanią Dlaczego Oni? Znamy już odpowiedź, to Sii Polska!

Już wiemy kto stoi za zagadkową kampanią Dlaczego Oni. W lutym na ulicach największych polskich miast pojawiły się reklamy z tajemniczymi hasłami „Dlaczego Ona?” i „Dlaczego On?”. Kto odpowiada za kampanię teaserową? Jak się okazało, sprawcą całego zamieszania jest  Sii – firma IT, która w całej Polsce zatrudnia 2700 inżynierów. Dlaczego Oni to kampania employer brandingowa, która promuje Sii jako miejsce pracy ekspertów IT.

Po lutowym teaserze przyszedł czas na odsłonę. W marcu pojawiły się zupełnie nowe reklamy z twarzami kampanii.  Po miesiącu niepewności, możemy bliżej poznać 15 bohaterów akcji. Tajemnicze pytanie dotyczyło podjęcia decyzji o pracy w Sii. A więc dlaczego oni dołączyli do zespołu Sii? Odpowiedź jest jedna u wszystkich – bo są ekspertami IT. Zdecydowali się na Sii, bo mogą się w tym miejscu rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Oprócz tego, Pracodawca wspiera ich pasje.  Sii Polska wyznaje zasadę: Passion for Technology! Firma zrodziła się z pasji do IT, dlatego też wspiera pracowników w rozwijaniu ich bardzo różnych zainteresowań.

Zmierz się z Ekspertami!

To nie koniec niespodzianek, jakie przewidziało Sii. W marcu bohaterowie kampanii zachęcają do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z nimi w quizach online. Każdy chętny może wykonać test techniczny i sprawdzić, czy jest tak dobry jak ekspert Sii. Wyzwania znajdują się na stronie www.dlaczegooni.pl. Można sprawdzić się w technologiach, w których specjalizują się bohaterowie kampanii, a więc m.in. w: Azure, Xamarin, Angular, React JS, DevOps, Kentico czy  BI. Dodatkowo na witrynie znajdują się historie bohaterów kampanii i opisy projektów IT, które realizują w swojej pracy.

Sii Polska, to  jeden z największych pracodawców IT w Polsce, który zatrudnia już ponad 2 700 ekspertów.  W 2017 firma planuje powiększyć swój zespół o blisko 400 specjalistów. Firma ma znaczący wkład w prężnie rozwijający się rynek nowych technologii w Polsce i zamierza prowadzić dalszą ekspansję. Na pracę w 8 oddziałach spółki będą mogli liczyć przede wszystkim  programiści, testerzy, architekci systemów, analitycy, automatycy i robotycy. Więcej o Sii można dowiedzieć się na www.sii.pl.

Tekst powstał we współpracy z Sii Polska