VOD

Książę Harry i Oprah Winfrey - ten duet w Apple TV+ już w 2020 roku

Albert Lewandowski
0

Już oficjalnie ogłoszono, że Książę Harry i Oprah WInfrey poprowadzą nową serię dokumentalną na temat zdrowia psychicznego. Apple chce postawić na mocne osoby i porządne produkcje?

Czytaj również:
Apple TV+ to więcej niż nowe VOD. Wszystko, co musicie o nim wiedzieć.

Apple TV+ pozytywnie zaskoczy

Nowy program tworzony przez Apple ma pojawić się na platformie w 2020 roku. Nowa seria ma składać się z kilku odcinków, które skupią się zarówno na tematyce chorób psychicznych, jak i dbaniu o zdrowie mentalne. Niewątpliwie brzmi to bardzo interesująco i więcej szczegółów na temat samej produkcji powinniśmy poznać bliżej oficjalnej premiery,

W udostępnionym na Instagramie komunikacie od Księcia Harry'ego, możemy wyczytać:

Mamy nadzieję, że ta seria będzie pozytywna i pouczająca - będziemy dzielić się historiami z całego świata o niespotykanych ludziach walczących z problemami i to będzie szansa dla nas, aby zrozumieć siebie i wszystkich wokół nas lepiej.

Cały komunikat możecie zobaczyć poniżej.

https://www.instagram.com/p/BwEiIvzhD0J/?utm_source=ig_embed

Uważam, że tego typu produkcje są jak najbardziej potrzebne i rozsądnie balansują się z innymi treściami. Obecnie stosunkowo niewiele mówi się o problemach, wynikających ze słabej kondycji psychicznej, która to z kolei wiąże się z licznymi chorobami cywilizacyjnymi. Bardzo dobrze, że do tej serii zdecydowano się również zaangażować znane osoby,

apple tv+

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Apple zadbało już o podpisanie kontraktu z Oprah Winfrey na kilka lat, co moim zdaniem jest świetnym zagraniem. To wszystko jednak nie mogłoby pozostać bez odzewu ze strony Netfliksa. Rywale szykują zbliżoną serię dokumentalną o zdrowiu psychicznym, którą to poprowadzi Gwyneth Paltrow. Moim zdaniem obydwie platformy bardzo zyskają dzięki wzajemnej rywalizacji, ponieważ muszą dbać o odpowiednią jakość oraz ilość treści.

Czytaj również:

Netflix idzie na wojnę z Apple. Drugi cios odczują przede wszystkim użytkownicy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu