Gry

[Krótko] Zapowiedź Pixel Heaven 2014 w formie intra do Another World

Paweł Kozierkiewicz
[Krótko] Zapowiedź Pixel Heaven 2014 w formie intra do Another World
0

Impreza dla miłośników starych gier, konsol i komputerów już w przyszłą sobotę. W związku z tym wydarzeniem, przygotowano rewelacyjny trailer imprezy nawiązujący do legendarnego Another World. Zapowiada on też coś więcej... Intro tej produkcji z 1991 roku zrobiło obłędne wrażenie, a sam tytuł...

Impreza dla miłośników starych gier, konsol i komputerów już w przyszłą sobotę. W związku z tym wydarzeniem, przygotowano rewelacyjny trailer imprezy nawiązujący do legendarnego Another World. Zapowiada on też coś więcej...

Intro tej produkcji z 1991 roku zrobiło obłędne wrażenie, a sam tytuł na stałe wpisał się do historii gier wideo. Jeśli dobrze nie pamiętacie jak wyglądało, to możecie je sobie przypomnieć uruchamiając poniższy film.

Z okazji tegorocznej edycji Pixel Heaven odtworzono początkową sekwencję z Another World jako formę reklamówki. Jak wiadomo jednak, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Autorom tego dzieła zamarzyło się stworzyć piętnastominutowy film krótkometrażowy zainspirowany grą  Érica Chahiego. Patrząc na to, co udało im się do tej pory osiągnąć uważam, że mają szanse na zrobienie czegoś wspaniałego. Trzymam kciuki za ich projekt.

http://vimeo.com/96120254

Pixel Heaven 2014 to druga edycja imprezy skierowanej do miłośników klimatów retro. Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo atrakcji. Będzie można pograć w stare gry na komputerach tj. Atari XE, Spectrum, czy Commodore, wziąć udział w turnieju na flipperach, posłuchać prelekcji o początkach tworzenia gier w Polsce i prasie komputerowej z lat minionych. Pixel Heaven 2014 odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca w klubie 1500m2 przy ulicy Solec 18 w Warszawie. Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

 

Niezgrani.pl są patronem medialnym całego wydarzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu