Windows

[Krótko] Tryb GodMode dostępny również w Windows 10

Grzegorz Ułan
[Krótko] Tryb GodMode dostępny również w Windows 10
16

Opcja wprawdzie znana jest od czasów Windows 7, ale szczególnie w przypadku Windows 10 może okazać się dla wielu użytkowników bardzo przydatna. Dlatego przypominamy, a dla tych, co nie słyszeli o tej opcji, zamieszczamy poniżej krótki poradnik, jak uaktywnić ten tryb. Wystarczy utworzyć nowy fold...

Opcja wprawdzie znana jest od czasów Windows 7, ale szczególnie w przypadku Windows 10 może okazać się dla wielu użytkowników bardzo przydatna. Dlatego przypominamy, a dla tych, co nie słyszeli o tej opcji, zamieszczamy poniżej krótki poradnik, jak uaktywnić ten tryb.

Wystarczy utworzyć nowy folder w dowolnym miejscu na dysku, a najlepiej na pulpicie i nadać mu nazwę GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}.

Automatycznie doda się nowa ikona i dostęp do wszystkich opcji z panelu sterowania w jednym oknie, posegregowana według kategorii z opisem i okraszona tagami, dla łatwego wyszukiwania potrzebnych opcji.

Dzięki temu trybowi nie musimy się przedzierać przez te same opcje w poszukiwaniu ustawień, które zostały porozrzucane w nowym panelu w różne kategorie, często odmienne od tych, które znamy z Windows 7. Osobiście wydaje mi się to wygodniejsze i polecam również jako sposób na zapoznanie się z wszystkimi możliwościami ustawień w systemie dla nowych użytkowników Windows 10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu